2733
عنوان

ازدواج مجازی ..

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 29 پست
دلایلش که زیاده بخوام بگم یه کتاب میشه ولی کلا من آدمی هستم که خیلی سخت اعتماد میکنم مجازی که اصلا و ...

به نظرت ابراز علاقه تلفنی واقعیه؟

و اینکه هدف طرف چیه 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه همشهریت نیست سرکاری

یعنی پسرا سرکار میزارن ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
به نظرت ابراز علاقه تلفنی واقعیه؟و اینکه هدف طرف چیه

تلفنی هم واقعی نیست 

وقت تلف کردن 

مردا اکثریت به فکر اینن طرف و خام کنن آماده......کنن کارشون که تمام شد ....بای 

این وسط زن میمونه با کلی زخم 

احساس و ...داده رفته 

باید خودت باهوش عمل کنی تا به شناخت برسی 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
تلفنی هم واقعی نیست وقت تلف کردن مردا اکثریت به فکر اینن طرف و خام کنن آماده......کنن کارشون که تمام ...

آخه طرف حتی نمیره شهرشون 

بهش میگه میام یه روز میام و...

ولی بعد چند ماه حتی نرفته ببینه طرف رو ..

صفردرصدهم نمیشه

پس حرفای عاشقانه پسره واسه چیه 

خب ابراز علاقه بدون دیدن واقعیه ؟

نه 

این نظر منه 

چون به عکسها و فیلمها اعتمادی ندارم 

همه می‌تونند نقاب بزنند و بهترین شکلی بشن که شما میخوای 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نه این نظر منه چون به عکسها و فیلمها اعتمادی ندارم همه می‌تونند نقاب بزنند و بهترین شکلی بشن که شما ...

یعنی توهم هستش ؟

یعنی توهم هستش ؟

بله میتونه باشههمه چیز با بستگی به سن و شناخت خودت داره 

وابسته میشی ادامه ندهد

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بله میتونه باشههمه چیز با بستگی به سن و شناخت خودت داره وابسته میشی ادامه ندهد

یه نفر درگیر شده واسه اون می‌خوام 

2706