2733
عنوان

خواستگار دوستم

4040 بازدید | 217 پست

دوستم خواستگار داره خیلی وسواسه 

پسره مهندسه سنش ۲۷ هست

یه خونه ۹۴ متری داره

یه خونه دیگه درحال ساخت داره

ماشین یک میلیاردی صفر چینی داره

حقوقش ۳۵ تومنه 

و گفته طلا هم فقط سرویس و چندتا النگو خریده آماده داره

از نظر مخارج عروسی هم گفت ۵ تیکه جنس میخره

به نظرشما پسره به درد میخوره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب نظر‌من خیلی مادی گرا هستید ک فقط از مادیات گفتید واس سنجش

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
ب نظر‌من خیلی مادی گرا هستید ک فقط از مادیات گفتید واس سنجش

عزیزمن اگر تا بحث وسایل و طلا و...رسیده یعنی اولش با اخلاقش اوکی بوده دیگه 

دوست من فکر میکنه باید با رییس جمهور ازدواج کنه و میگه این پسره کم داره 

اخلاقشم اوکیه دوساله دورا دور ارتباط دارن میگه حقوقش کمه

حقوقش. بد نیست. به. مرور زیاد. میشه. بگو. ادا اصول درنیاره

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
عزیزمن اگر تا بحث وسایل و طلا و...رسیده یعنی اولش با اخلاقش اوکی بوده دیگه دوست من فکر میکنه باید با ...

خب حتما دوست شما شرایط خوبی داره و همینطور خانوادش .‌‌‌‌‌‌‌‌شزایط ایشون چطور است ؟ 

عزیزمن اگر تا بحث وسایل و طلا و...رسیده یعنی اولش با اخلاقش اوکی بوده دیگه دوست من فکر میکنه باید با ...

مگه شرایط. خودش. چجوریه؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2706