2733

😍😍

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕

نه کی گفته

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه کی گفته

عه چرا؟

من این طوری فکر میکردم ما خودمون روستایمان فقط پیرا زندگی می کنن جونا رفتن کلان شهر

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕

من خودم شهرستان زندگی می‌کنم به روستای پدری هم رفت و آمد دارم اینطور نیست

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
تو شهرش جدیدا مد شده ۴ تا میارن شهرستانو ول کن

نه تو شهر من ندیدم هست ولی کمه 

البته شهری که من هستم معمولا نهایت تا ۳تان

چقدر از خانواده پرجمعیت بدم می یومد حیف که. بچه ها اولم دوقلو  دوتا دختر شدن شوهرمم عاشق پسر کاش حداقل یکیشون پسر میشد که دیگه بچه نمی آوردم 🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
عه چرا؟من این طوری فکر میکردم ما خودمون روستایمان فقط پیرا زندگی می کنن جونا رفتن کلان شهر

شهر به شهر و حتی روستا به روستا هم متفاوته

سمت ما جوون‌هایی هم هستن که همچنان روستا زندگی میکنن و اینطور هم نیست که زیاد بچه بیارن

نه تو شهر من ندیدم هست ولی کمه البته شهری که من هستم معمولا نهایت تا ۳تان

شهر ما که 5*6 تا عادی خیلی خیلی عادی   یعتی اگه کسی 2*3 تا بیاره  میگن حتما مشکلی‌ چیزی داشت بیشتر نتونست بیاره 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2706