2733
تقصیر خودشه تو این سایت به مرد جماعت اعتماد می‌کنه دیگه مردی که میاد اینجا چی میخواد باشه 😑

دقیقا👌

تازه بهش گفته مهم نیست به بقیه چی میگی

با من که خوبی😐😐😐

حالا هم آبروش و برد که آره وحشی دوستم هست

مهدی جان♥ توبیایی بهار می آید ودستانم شکوفه می دهند ناغافل♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا👌تازه بهش گفته مهم نیست به بقیه چی میگیبا من که خوبی😐😐😐حالا هم آبروش و برد که آره وحشی دوست ...

حقش بود

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
میگن با وحشی زیبا دوستتولدش و تبریک گفته همون که کلی فحش داد به نی نی یارو عکس غیر اخلاقی گذاشتشات گ ...

اصلا کارتون درس نیس آبروی کسی رو میبرین اونم هم جنس خودتون فک نمیکردم همچین حر فی بزنین

عکس اونطوری رابطه زن و مرد🤦🤦

واقعا از اون عکسا گذاشت خاک توسر بیشعورش

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
👌👌👌نمیدونم کیا گزارش زدن تاپیک تعطیل شدکه دست وحشی زیبا رو نشه واسه همه

اخرو زمان شده بخدا دیگه کسی به کسی نیست

اصلا کارتون درس نیس آبروی کسی رو میبرین اونم هم جنس خودتون فک نمیکردم همچین حر فی بزنین

من آبروش و بردم؟

با اون مردی که دوست بوده

شات گرفته از حرفاشون همه دیدن

یه چیزی یاد گرفتین همجنس خودتون😐😐😐

مهدی جان♥ توبیایی بهار می آید ودستانم شکوفه می دهند ناغافل♥
آره گذاشت

یواش یواش ما باید بریم از این سایت مردا تعدادشون از مابیشتره انگار تو هر تایپک هستن

2706