2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ترمیم در کار نیس همش هزینه الکی خرشم همه میفهمن

یاد گرفتم تو سختی ها زمین نخورم قوی باشم چون قراره من دیگه اون اشتباه و آدم اشتباه رو تکرار نکنم و درس وتجربه کسب کنم این شکست و برد ها شیرینیه زندگیمونه یادت باشه رنج نباید شمارا غمگین کند باید شمارا قوی و هوشیار کند. مدرک تحصیلی(لیسانس/کارشناسی)(متأهل)  ( قد1/80)   (وزن75 )  (بدنسازم زیبایی بدن کار میکنم)  (گاهی اوقات مدلینگ لباس ومدل ارایشی هم قبول میکنم ) وقتی جوابتو نمیدم یعنی به شخصیت خودم احترام میزارم که با شما هم کلام نشم.  
ترمیم در کار نیس همش هزینه الکی خرشم همه میفهمن

اخرش

یاد گرفتم تو سختی ها زمین نخورم قوی باشم چون قراره من دیگه اون اشتباه و آدم اشتباه رو تکرار نکنم و درس وتجربه کسب کنم این شکست و برد ها شیرینیه زندگیمونه یادت باشه رنج نباید شمارا غمگین کند باید شمارا قوی و هوشیار کند. مدرک تحصیلی(لیسانس/کارشناسی)(متأهل)  ( قد1/80)   (وزن75 )  (بدنسازم زیبایی بدن کار میکنم)  (گاهی اوقات مدلینگ لباس ومدل ارایشی هم قبول میکنم ) وقتی جوابتو نمیدم یعنی به شخصیت خودم احترام میزارم که با شما هم کلام نشم.