2733
عنوان

خیلی حالم بده ب شدت ناامید شدم از کنکور اشکام بند نمیاد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13865 بازدید | 362 پست
تحربی؟ اگه فرهنگیان میخوای خب نباید از تجربی بری اشتباه محضه

اره 

نمی‌خواستم از اول، الان پشیمونم ولی...چون حقوق معقولی داره.ورودی های امسال نزدیک ۱۱ تومن میگیرن از وقتی وارد دانشگاه بشن حالا یه دانشجوی پیرا یا پزشکی باید بمیره از درس و سختی بعد چند سال تازه ۷ تومن کف دستش شاید بیاد 

ای کاش نمیومدم تجربی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارهمن یبار خیلی با ایشون حرف زدمانقدر انرژی منفی بود تو حرفاشون انگار فقط اونایی که رشته ی تاپ خوندن ...

همش مقصر خانواده ها هستن چون سرم اومد درکش میکنم...

منم خیلی اشتباه داشتم آخرش فهمیدم بهترین کار اینه بیخیال حرف بقیه بشم درسمو بخونم و درکنارش هم ی مهارتی چیزی یادبگیرم...

افرین به تو دختر که تا الان جنگیدی من تو سن تو بودم فکرم تو آشغالها بود هیچی نشدم کاش حداقل تلاشم رو میکردم بعدش نمیشد میگفتم نشد شاید باورت نشه با ۳۶ سال سن هنوزم حسرت اون موقع رو میخورم که یک مدرکی ندارم باهاش کار کنم  الانم یک رشته ای انتخاب کن برو ادامه بده حیفی تو دختر قدر این سنت رو بدون عزیزم 

خانوادم نمیزارن دیگ خودمم کشش ندارم ظرفیت شهرمون پایینه میترسم سال دیگ هم نیارم

من خودم که خیلی دوست داشتم دوباره کنکور بدم سال دیگه میشه ۲۲ رو رد میکنم حیف شد 

ب نظرم اگه خسته شدی دیگه برو دانشگاه هرچی قبول شدی برو به جاش یه مهارت خوب و پولساز یادبگیر 

همش مقصر خانواده ها هستن چون سرم اومد درکش میکنم...منم خیلی اشتباه داشتم آخرش فهمیدم بهترین کار اینه ...

منم وقتی میخاستم بیام دانشگاه همه فکر میکردن تهش بیکار میمونم

انقدرررر دعوا کردم

بخدا اومدم دانشگاه یه آدم دیگه شدم،یه دیدگاه جدید بدست اوردم

ادم داخل یه اتاق چی میفهمه از زندگی کردن؟؟؟؟اونم ما دخترا که هیج ازادی ای نداریم...

اصلا این دانشگاه اومدنه برام لازم بود با اینکه اومدم یه استان دیگه،خیلی خوشحالم که دیگه به حرف کسی گوش ندادم

اگه خونه میموندم بدتر میشد بازم،همون خونه موندن گند زد به روحیم داشتم افسرده میشدم

از همه نگاه ها فراری بودم،از همه ترس داشتم

انگار آینده ای که به خودم ربط داشت رو مدیون بقیه بودم

برا همین میگم یبار باید از این چرخه بیای بیرون تا معنی زندگی رو بفهمی

اکثر پشت کنکوریا اینجورن،که فکر میکنن ما میخوایم گولشون بزنیم یا حسودیمون میشه

نمیدونن ما هم این اسارتو چشیدیم...

افرین به تو دختر که تا الان جنگیدی من تو سن تو بودم فکرم تو آشغالها بود هیچی نشدم کاش حداقل تلاشم رو میکردم بعدش نمیشد میگفتم نشد شاید باورت نشه با ۳۶ سال سن هنوزم حسرت اون موقع رو میخورم که یک مدرکی ندارم باهاش کار کنم  الانم یک رشته ای انتخاب کن برو ادامه بده حیفی تو دختر قدر این سنت رو بدون عزیزم 

یعمی کنکور قبول نشدن مساوی با مرگ؟؟؟

✌🏻 از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین ✋🏻🥲       حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین... چون ما به هررررکی پرو بال دادیم،پرواز کرد🕊️ از اون بالا رید💩 روی سرمون!!                          ❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
من خودم که خیلی دوست داشتم دوباره کنکور بدم سال دیگه میشه ۲۲ رو رد میکنم حیف شد ب نظرم اگه خسته شدی ...

متولد چندید؟

فرهنگیان که تا ۲۴ بود 

اره منم میترسم دیگ نتونم برم اخه متولد ۸۱ ام 

2706