2733
عنوان

خیلی حالم بده ب شدت ناامید شدم از کنکور اشکام بند نمیاد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 14082 بازدید | 362 پست
منطقه۳ببینمنم همینو دیدو به ازاد دارمچون هیچ رشته ای نیست که تضمین بده بهت که شهریه هایی که دادیو بت ...

اوه اوه منطقه ۳ شدی ۱۸ هزار فک کن منطقه دو میشه ۳۰ هزار

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
عزیزم قرار نیست همه استعداداشون یکی باشه بنظرم همون اول باید میفهمیدی که استعدادت تو این نیست ، حالا ...

تف ب هر چی کاره من حالم خوب نیست امشب میزنم ب همه چی فحش میدم و خودم تعلیقومیکنم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تف ب هر چی کاره من حالم خوب نیست امشب میزنم ب همه چی فحش میدم و خودم تعلیقومیکنم

میتونم حالت رو درک کنم چون خودمم تو همچین موقعیتی بودم 

ولی بنظرم شل کن ، زندگی اونقدر اعتباری بهش نیست و اونقدر طولانی نیست ک اینجوری داری میگذرونیش 

یه کتری کن سال بعد به اوضاع الانت بخندی 

همه که قرار نیست پزشک بشن ، کلی ادم میشناسم با مدرک دیپلم درامدشون از یه فوق تخصص هم بیشتره 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
زندگی و جایگاه ما نه با کنکور تعریف میشه نه با شغل نه با دارایی نه با علم نه با ثروت....زندگیه ما نه ...

اگه یه آدم مدام شکست بخوره اسمشو چی میشه گذاشت؟

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶

بخدا درکت میکنم اینکه این همه سگ‌ دو بزنی تهش هیچی خیلی بددددددد😕😑💔

اونجا که شهریار میگه؛فلک همیشه به کام یکی نمی گردد،که آسیای طبیعت،به نوبت است،ای دوست🌱
ببین من سال ۴۰۱ترازم ۷۵۰۰ شداون سال شدم ۱۸ هزار( سال بعدش با تراز۷۹۰۰ شدم ۹۸۰۰بستگی به سالش داره)ام ...

الان مامایی وبهداشت واینا اجباری شدن از امیال حتی اگه پرستاری نیاره

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶

منکه بنظرم دولتی میاری پرستاری رو چطور میگی نمیاره نمیدونم تازه این تراز خامت هست خیلی هم امتحاناتو گندزده باشی ۹۰۰۰ تراز بهت میده بلاخره 

داری خودتو داغون میکنی 

من انقد ترکیب پررو هستم فکرشو بکن ترازم ۴۶۰۰ شده برا تیر هم دارم میخونم با یه بچه خیلی سخته با شوهر اووووووو غذا بچه شوهر برو بیا ولی ۲۰روز معجزه میکنه باور کن اگر نمیتونی پیرا که صددرصد میاری 

من میخوام مامایی بخونم بشدت علاقه دارم

چی بگم تا اونجایی ک من میدونم بازار کارش بد نیست

اره

من یبار خیلی با ایشون حرف زدم

انقدر انرژی منفی بود تو حرفاشون انگار فقط اونایی که رشته ی تاپ خوندن آدمن،یا پارسال تشویقش کردیم به کار آزاد

اصلا گوشش بدهکار نبود،قدیمی ترها میشناسنشون

کاش یکم بالغتر بود،حیف جوونیش که اینجوری میگذره

2706