2733
عنوان

خداحافظی🙌🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 145 پست
جو این تاپیک کاملا پیداس فانه فردا باید لینک بدی. پس مجبوری تا فردا بمونی

پاک میشه؟

..در این دنیا که انسان را بقا نیست؟!🕳️دله آدم دمی از غم رها نیست):🕳️نمی عرضد ببندی دل به دنیا🥀که این دنیای فانی جای ما نیست🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جو این تاپیک کاملا پیداس فانه فردا باید لینک بدی. پس مجبوری تا فردا بمونی

لینک اول که سه نقطه بود رو کذاشته بودم که پاک کنم الان دیدم نیستش😐دیگه خذف نمیشه😐

..در این دنیا که انسان را بقا نیست؟!🕳️دله آدم دمی از غم رها نیست):🕳️نمی عرضد ببندی دل به دنیا🥀که این دنیای فانی جای ما نیست🖤
فردا ساعت ده و نیم ببعد لینکو بده ب نی نی یار بش بگو تاپیک خصوصیه🤣

الان بهش دادم .حسابو حذف میکنن؟

الان ک نه . روزای زوج ساعتایی ک خودشون تعیین کردن بعدشم کاربریتو بترکونی همه چی میمونه فقط خودت دیگه ...

باشه ممنون👍

کار دارم ، خدافظ 😏😒

😒

می رنجم ازت دیشب بخاطر حرفم بهم ریختم ربطی به تو نداشت هنوزم روبر اه نیستم تا حواب نده بهش بگم

دست بردار لطفا 

چی گفتی مگه 

من خودم دیدمش 

شیطان اولین کسی بود که فهمید آدم ها ارزش پرستیدن ندارن😈😈😈
دست بردار لطفا چی گفتی مگه من خودم دیدمش

خب یرا من مهم بود تو درک نمیکنی

2706