2733
2764
عنوان

داشتیم جرعت حقیقت میکردیم پسره برگشت جلو همه گفت منو دوست داره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 69 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مثلث عشقی تشکیل دادی مث این سریالای کره‌ای ک دوتا پسر همزمان دختره رو دوس دارن

اصلا من نمیدونستم این منو دوست داره پسرا میگه من یک ماهه دارم بهش فکر میکنم جلو کلی آدم میگفت 

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
چجوری گفت؟

بازی میکردیم . گفت کسیو دوس داری من گفتم نه

بعد نوبت من بود ازش پرسیدم کسیو دوس داری.گفت یه نفر هس . ازش پرسیدن تو دانشگاه گفت نه

بعد حروف اسمش رو گفت . قبلا هم چن تا حرکت زده بود. دیگه همه فهمیدن منم . منم فرار کردم.

فرداش خواهرش هی میخواس باهام حرف بزنه من در میرفتم. آخرش گفت فرار بسه دل داداشمو بردی . میخوایم بیایم خواستگاری

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
خواهر طرفدارت زياد كلا اون گپ ول كن دعواشون ميشه الان اون دوتاپسرها

دعوا شد میگم تهش گپ ریخت به هم اون پسره کا گفتم منو دوست داره اون برگشت گفت چی زر زر میکنی پشت دختر مردم 

ممنون عزیزم تو خوبی؟😊

هوم خوبم 🌱✨ خیلی وقتا میبینمت... کاربریت ام حس خوبی میده ✨❤️اگه اشتباه نکنم قبلن ام باهم همکلام شده بودیم 💜🌱..... 

امیدوارم سال بعد که این امضا رو میخونم جایی باشم که میخام..چیزی باشم که دوس دارم. جایگاهی رو داشته باشم که آرزوم بوده و هست..دعام میکنید؟ ❤️✨🌱
نیازهای عاطفی ادم تو سنی خودشو نشون میده ک باید درس خوند من خیلی آسیبشو خوردم ولی برای همه پیش میاد

درسته ولی میشه کنترل کرد 

میشه وقتی نیاز عاطفی پیدا کردی بری باشگاه بری کتابخونه بری با رفیقات کافی شاپ

آدمی ک سرش شلوغ باشه دیگ وقت نمیکنه به این چیزا فکر کنه یا تو این گروه‌ها باشه

من خودم ی وقتایی انقدر سرم شلوغ میشه ک یک هفته تلگرام آنلاین نمیشم اصلا 

خب معلومه بیکار باشم صد تا گروه عضو میشم بعدش نیاز عاطفیم عود میکنه و بعدشم نیاز جنسی

حالا از کجا متوجه شدی که اون یکی که دوستت داره خشکش زد؟؟؟

همه داشتن حرف میزدن ویس کال بود پسره گفت چی زر زر میکنی 

اینا فکر میکنن هر پسری بهشون میگه دوسشون داره فقط اینا رو دوست دارهدر حالی ک من خودم دارم تغییر جنسی ...

عذر میخوام برای تطبیق جنسیت چه پروسه ای باید گذروند؟باید یک سری چیز ها ثابت بشه؟

طراح وب سایت                                                                   طراح بازی 🫧
سلام مهساااحست خوبه الان؟

سلام عزیزممم

😂🥲وای نههه

با مامانم دعوام شد اعصاب معصاب تعطیللل خط خطیه 😂

بزار یه ساعت دیگه تگم کن

خدایا‌شروع‌سخن‌نامِ‌توست‌  وجودم‌به‌هر‌لحظه‌آرامِ‌توست . . .💗زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!🌱اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست.💙
چرا فیلم کره ای شد🤭😂

به جان مادرم هم از فیلم کره ای متنفرم هم رمان تا حالا هیچ کدومشم ندیدم😑🤦‍♀️

2706