2733

جرعت حقیقت بود گفتن عدد ۵ رو همه جواب بدن عدد ۵ هم سؤالش این بود چه کسی و دوست داری اعتراف کن پسره گفت نمیگم همه گفتن بگو بگو کلی نیم ساعت بهش گفتن گفت منتطر انفجار هستید همه گفتن اره گفت سه دو یک ساحل و دوست دارم کل گپ رفت رو هوا من لال شدم گپ و لفت دادم اما همه دختر و بچه های گپ اومدن میگن برگرد بدش اینه یه پسره هم منو دوست داره تو اون گپ بود خشکش زد😐😐🥺😭

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍

این مسخره باازیا چیههه

خدایا‌شروع‌سخن‌نامِ‌توست‌  وجودم‌به‌هر‌لحظه‌آرامِ‌توست . . .💗زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!🌱اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست.💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عب ندارع منم تو ی گپ ۲/۳ تاشون روم کراش بودن🤣🤣

خدایا‌شروع‌سخن‌نامِ‌توست‌  وجودم‌به‌هر‌لحظه‌آرامِ‌توست . . .💗زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!🌱اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست.💙

عجب!

مثلا واسه پیدا کردنم....🙃کل سنگ قبرای شهر رو بخونین:)//ی‍‌ه روزی م‍‌ی‍‌رس‍ه ک‍‌ه م‍‌ی‍‌م‍‌ی‍‌رم‍‌ ب‍‌ع‍‌د ش‍‌م‍‌اه‍‌ا ف‍‌ک‍‌ م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی‍‌ن ک‍‌ه ن‍‌ت ن‍‌داش‍‌ت‍‌م‍ #ان‍‌ل‍‌ای‍‌ن ن‍‌ش‍‌دم‍‌...🖤🕊
لف چرا دادی😐 جوگیربازیا چیه

چیکار میکردم گپ کردم از بس راجبم هم همه کردن کل گپ ریخت به هم همشون میگفت ساحل جواب بده 

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
2706