2733
2764
عنوان

هست زنی که شوهرش رو کتک بزنه

580 بازدید | 45 پست

و شوهرش از اون بترسه و حساب ببره!؟ 

خودم یه مورد توفامیل دیدم یه جا بره شوهرش هی زنگ میزنه میگه بیا یا اینجا برو آنجا نرو

پدرشوهرش به حرفشه درکل همه ازش حساب میبرن درعحبم 

تاحالا از مورد دیدین تعریف کنین

رازشون چیه همچین مالی هم نیستن

من یه همسایه دارم خانم خودش پولداره ، شوهرش چیزی نداره ،رسما شوهرش با برده فرقی نداره ولی خیلی پول به پای مرده ریخته ، حتی کتکم میزنه شوهرشو ، همین هفته پیش دیدم یه بادمجون کاشته زیر چشم شوهره ، اما ماشین bmw ۱۵ میلیاردی زیر پای شوهره هست و لباسای برند😀برای همونا مونده

هر چه در فهم تو آید ، آن بُوَد مفهوم تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه همسایه دارم خانم خودش پولداره ، شوهرش چیزی نداره ،رسما شوهرش با برده فرقی نداره ولی خیلی پول ب ...

این همه زنه خرجش میکنه

معلومه باید کتکم بخوره

ولی این زنه پولدارچرا اینو انتخاب کرده

این همه زنه خرجش میکنهمعلومه باید کتکم بخورهولی این زنه پولدارچرا اینو انتخاب کرده

شوهرش خوشگله و اینم عاشقشه ، خودشم همیشه میگه ناراحتم ک اینجوری نگهش میدارم ولی نمیتونه ولش کنه 

خیلی با هم مشکل دارن ، حانمه یه رفتارای بیمارگونه ای داره ، همش در حال گریه و جیغ و داده

آخی

یه خانوم چطور آنقدر پولداره ارث بهش رسیده؟ 

این کمبود احساسات داره

آخییه خانوم چطور آنقدر پولداره ارث بهش رسیده؟ این کمبود احساسات داره

بنده خدا تک دختره ، باباش کارخونه پلاستیک داشت ک چند سال پیش فوت کرده ، مادرشم کلی پول گرفته و رفته شوهر کرده ، خیلی پولداره ، قیمت خونه ش بالای ۴۰۰ میلیارده ، خونه ویلایی داره خیلی بزرگ ، اما متاسفانه حال بدش باعث شده گل بکشه همش 

بنده خدا تک دختره ، باباش کارخونه پلاستیک داشت ک چند سال پیش فوت کرده ، مادرشم کلی پول گرفته و رفته ...

معتاده پس پرخاشگری واسه همونه

مامانه پیش سر نمیزنه خوبه حالش بده

معتاده پس پرخاشگری واسه همونهمامانه پیش سر نمیزنه خوبه حالش بده

مامانش کلا ول کرده رفته ، من هی بهش میگم بپا شوهره اینجوری ارومه سرت کلاه نزاره همه رو ورداره ببره و یه انتقام بد بگیره ، هوش و هواس درست حسابی ام ک نداره زنه 

بش بگو ترک کنه خونه و ماشین به نام مرده کرده؟

نه به نام خودشه ، اونقدا ساده نیست ، میدونه ک چیزی ب نامش کنه مرده دیگه میره نمیمونه ،اخه پسره خیلی هم ازش کوچیکتره ، خودش ۳۷ سالشه پسره ۲۸ ،رسما شوگر مامیه 

نه به نام خودشه ، اونقدا ساده نیست ، میدونه ک چیزی ب نامش کنه مرده دیگه میره نمیمونه ،اخه پسره خیلی ...

اوه 

از نظر چهره چطوره کدوم سرتره 

عمه دایی و خاله و اینا داره؟ 

اوه از نظر چهره چطوره کدوم سرتره عمه دایی و خاله و اینا داره؟

شوهره خیلی سرتره ، قشنگ جای پسرشه ، اقوام خیلی کم داره و خودش میگه خارج کشورن ، منم تا حالا ندیدم رفت و امدی باشه تو خونش ، فقط گاهی پنشجنبه شبا پارتی میگیره تو خونش ، ک اونام همه دختر پسرای مجرد و غرببه ن 

2706