2733
عنوان

چرا این مهمونا انقد شعور ندارن😐🚶

239 بازدید | 13 پست

ما پریروز از مشهد برگشتیم بعد قرار شد فامیلامون بیان برای دیدنی مشهدمون.فامیلای مادریم هفته بعد میان ولی پدریم امروز اومدن😐

آخه واقعا سرشون نمیشه ما تازه برگشتیم یکم بهمون نفس بدید . پدر و مادرم دوتاشون شاغلن مامانم تا ظهر سرکاره بابامم همینطور یکم ساید دیرتر بیاد.بعد اینا تازه ۱۰ صبح زنگ زدن که ما امروز بعد از ظهر میایم.از صبح داریم مثل چی خونه رو میسابیم با اینکه تمیز بود ولی کار داشت...

یکم شعور داشتن اصلا بد نیست واقعا..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیارتتون قبول. چه میشه کرد بعضیا درکشو ندارن بی خیال یه شبه میگذره تموم میشه

واقعا خیلی بده کمرم شکست سر امروز.دیگه قطعا بعدا خونمونو کامل تمیز میکنیم بعد میریم واقعا نمی ارزه..

واقعا خیلی بده کمرم شکست سر امروز.دیگه قطعا بعدا خونمونو کامل تمیز میکنیم بعد میریم واقعا نمی ارزه..

حق داری منم همین موقعیت مشابه رو داشتم اعصاب واسه آدم نمیمونه😓

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 
بدیش اینه نمیشه هیچ کاری هم کرد😶

بی خیال مگه میخوای چیکارکنی عوضش میان میرن شرش کنده میشه جایی هم نامرتب موند میگین هنوز خستگی سفر تو تنمونه نتونستیم به کارامون برسیم بلکه عقلشون بکشه دفعه بعدی دیرتر بیان

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من...