2733

همه غذاهارو خوب درست میکنم جز برنج

مثل معادله ریاضیه نمیفهمم اصلا از کجا باید شروع کنم 😭

بهم بگید عدس‌پلو چطوری درسد کنم لطفااا 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🥲🥲🥲😂

باید ابی ک واسه جوشیدن میزاری اندازه باشه متاسفانه من هیچوقت اندازه دستم نیست :/

من اگر کافر و بی دین خرابم به تو چه؟ تو اگر لایق لطف خدایی خوش باش . من اگر مستحق خشم و عتابم به تو چه؟

سلام عزیزم یه روش بهت یاد میدم دیگه خراب نشه

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️دوستان گلم من حس شسمی نیستم فا.ل میگیرم و واقعا انرژی بره مشتریای خودم هستند و اولویتن هزینه میگیرم و مقداریش هزینه پاکسازی خودم باید بشه و باید صدقه بدم 💕با احترام فراوان لطفا مدام تگم نکنید.بدون صدقه ای که میدم سردرد میگیرم⚘⚘

خب هنه غذاها برنج میخاد🤪🤪🤪

عدسو بزار یکم نیم پز شع. 

برنجو هم ابکشی کن. بعد تو ظرف ابکشی عدسو بزن بهش مخلوط کن بزار دم بکشه. من قلقلی هم هم درست میکنم میزنم بهش. 

پیاز داغ فراوون. با کشمش و اسنها هم سرخ کن موقع سرو بریز روش بوخور. 

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱

برنجتو بشور بریز با اب زیاد تو قابلمت نمکم بزن بزار اب جوش بیاد یه کوچولو نرم شد ابکشی کن مثل ماکارانی بعد دم کن.برنجو حتما با اب سرد بذار همزمان با هم جوش بیاد

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️دوستان گلم من حس شسمی نیستم فا.ل میگیرم و واقعا انرژی بره مشتریای خودم هستند و اولویتن هزینه میگیرم و مقداریش هزینه پاکسازی خودم باید بشه و باید صدقه بدم 💕با احترام فراوان لطفا مدام تگم نکنید.بدون صدقه ای که میدم سردرد میگیرم⚘⚘

من که عدس پلو رو با کشمش درست میکنم عالی میشع. 

اول پیاز سرخ میکنم بعدش گوشت چرخ کرده یا سویا رو میریزم روش و تفت میدم تا بپزه بعدش کشمشارو میریزم و تفتشون میدم. یکم زعفرون میریزم و تمام. عدس و جدا میپزم وقتی نیم. پز شد میریزم. تو اب برنج جوشیده و برنجو میریزم بعد ابکش برنجو دم میکنم موقع سرو برنجو میکشم و روش موادمو پر ملات میریزم روش. یعنس عالی میشه

میگن هر پیمانه برنج یک پیمانه اب میخاد

برای دمی باید یه بند انگشت بالای برنجت اب باشه

برای عدس پلو من عدسو میذارم بپزه له نشه میریزم تو ابکش تا سیاهیش با ابش بره برنجو کدر نکنه .بعد برنجو میذارم تو ابشم یه کم زردچوبه میزنم زرد بشه بعد لابه لای برنج عدس.پیاز داغ فراووون گوشت قلقلی کشمش خرما هم تفت میدم روش میریزم

برنجتو بشور بریز با اب زیاد تو قابلمت نمکم بزن بزار اب جوش بیاد یه کوچولو نرم شد ابکشی کن مثل ماکارا ...

برنج و آ رو همزمان باهم بزاره بجوشه؟ 

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
2706