2733

یه زندگی معمولی رو به بالا ،واسه زندگی کاملا اکی خیلی کمه 

اگه از خدا چیزی خواستی و بهت داد یعنی تو بهش اطمینان داری ، وقتی از خدا چیزی خواستی و بهت نداد ، یعنی خدا به تو اطمینان داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مطمئن باش نی نی سایتی نیست

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
یه زندگی معمولی رو به بالا ،واسه زندگی کاملا اکی خیلی کمه

بیشترم میشه گاهی به صد و سی چهل تومن اینام میرسه فقط درآمد کارگاهشونو حساب کردم از کار دولتی حدود پنجاه اینا میگیره

‌ ی سال جمع کردن  خونه ۷ تومنی گرفتن  

چرا این فکرو میکنبن

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜دوستان گلم واسه تفسیر فنجان و...لطفا درخواست بدین و تاپیک نزنین برام چون باعث تعلیق میشه 💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

با دو بچه متوسطه رو به بالاست

دو جمله بخوام بذارم امضام باشه اینه که...  زیبای من به خانواده ادمی که قصد داری باهاش ازدواج کنی به تک تک رفتار هاشون دقت کن اگه اون رفتارها رو اعصابت بود بعدا با همسرت هم به مشکل میخوری چون ایشون هم بچه همون خانواده ست و رفتار کردارش به اونا شبیه هستش همسر شما ادم متفاوتی از خانوادش در ۹۹ درصد مواقع نیست خودتو گول نزن 🙄خواهر عزیزم اگه شرایط زندگی مشترکت خوب نیست و تو داری تمام تلاشتو میکنی ولی طرف مقابلت فقط نگاه میکنه یعنی حتما تو لایق ادمی بهتر از ایشونی! طلاق نه زشته نه ابرو ریزی هست و نه حرف مردم تورو خوشیخت و بدبخت نیکنه برای خودت باش و برای خودت زندگی کن مردم تو برلشون اهمیت نداری امروز درباره تو حرف میرنن و فردا درباره یکی دیگه  🥸🥸برای بچه دار شدن شرایط روحی و مادی رو ۶ ماه در نظر بگیر و بعد اقدام کن در ضمن بچه قبل از خواستن خواهر و برادر مادر و پدر با صبر و حوصله میخواد همینجوری نگین بچم همبازی نداره😐😐

اتفاقا من یکی از فامیلامو اینجا شناختم که شوهرش ماهی ۵۰۰ میلیون ب بالا درامدشه😀

اگه از خدا چیزی خواستی و بهت داد یعنی تو بهش اطمینان داری ، وقتی از خدا چیزی خواستی و بهت نداد ، یعنی خدا به تو اطمینان داره 

بستگی به کمیت نداره اون کیفیته که مهمه

مثلا دختر عموم و یکی از دوستام حقوق همسرهای جفت شون ماهی تقریبا چهل تومنه 

لباسای دوستم مارک ،طلاهای سنگین ،شش ماه از سال و میره سفر ،وسایل خونه ش همه لوکس و لاکچری 

ولی دختر عمه م با همون مقدار حقوق یه زندگی معمولی داره

وسایل خونه ش مال جهازشه

مانتو های ۲۰۰-۳۰۰ تومنی میپوشه 

خوراکی های توی خونه شون معمولیه 

بنطرم بستگی داره طرف اهل خرج کردن باشه یانه 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
بیشترم میشه گاهی به صد و سی چهل تومن اینام میرسه فقط درآمد کارگاهشونو حساب کردم از کار دولتی حدود پن ...

وصعشون متوسطه 

2706