2733
عنوان

مادر شوهرم گفت کاش هیچ جایی دختر بدنیا نیاد که فقط مایه عذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 1771 بازدید | 98 پست
اگه بگم تقریبا با فکر مادرشوهرت موافقم منو میخورین؟واقعا راست میگه خیلی سختهاگه تجاوز ب پسر هم میشه ...

عزیزم داداشت راحته ،درست ، ولی آینده ای نامعلوم داره .معلوم نیست آیا بتونه آدم موفق و سالمی بشه یا نه.

ولی شما احتمالا پاکی و موفقیتت بیشتره و خانوادت از شما خیالشون راحت تره .شما مقبول تری از نظر اجتماعی .تربیتتون راحتتر بوده .

پس حرفهای مادر شوهر اسی غلطه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا جنس زن ظریف و شکننده هست یعنی خدا اینجور خواسته و مردها تو سختی و شرایط سخت مقاوم تر هستندمن کار ...

بله زن شکننده است 

ولی این دلیل میشه چون شکننده است فقط پسر به دنیا بیاریم؟! چه استدلال مسخره ای 😐

دخترتون انقدر قوی بار بیارید که شکننده نشه بتونه از پس خودش بربیاد

برای این دنیاهم پسر نیازه هم دختر 

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آمار نگاه کنی میفهمید چندین برابر تجاوز ب زن و دختر بیشتر پسر پسر یا اگر دشمنی داشته باشند باهاش مگر ...

تجاوزدختروپسرنداره فقط برادخترابیشتراطلاع رسانی میشه...براازدواجم براپسراسخترهست بایداول مستقل بشن بعدشایدبتونن ازدواج کنن الان توخانواده ما ۴تاپسرمجردبالای ۲۵سال هست همشونم شاغل هستن ولی جرات ازدواجوندارن بااین هزینه ها....ماچون دخترامونوضعیف بارمیاریم ومدام توسرش میزنیم که تونمیتونی براهمین وقتی هم واردخانواده جدید میشن اینقدرتوسری خورمیشن....

بله زن شکننده است ولی این دلیل میشه چون شکننده است فقط پسر به دنیا بیاریم؟! چه استدلال مسخره ای 😐دخ ...

شما درست نخوندی،هم منظور مادر شوهر اسی رو متوجه نشدی هم حرف منو متوجه نشدی چون من اصلا نگفتم چون زن شکنندست پسر بیاریم،اصلا من درباره پسر یا دختر بدنیا آوردن حرف نزدم کلا اشتباه متوجه شدید

تجاوزدختروپسرنداره فقط برادخترابیشتراطلاع رسانی میشه...براازدواجم براپسراسخترهست بایداول مستقل بشن ب ...

جرات ندارن پسراتپن ازدواج کنند درست اما بهشون ننگ ترشیده بودن نمی‌زنند 

همیشه پسرند اما دختر از ی سنی یا میگند یه عیبی داره یا ترشیده میگند 

اینها ا فکر کنید 

کلا پسر بودن راحتتر از دختر هرچی هم ک یک خانم قوی باشه تو مملکت ما حدااقل 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

خداکنه عاقل باشن چه دختر چه پسر، پسر نادون معتاد میشه دختر نادون هم همینطور و  دختر بیشتر برا شهرای کوچیک که توقع دارن حتما شوهر کنه معضله ولی برا خونواده باامکانات فرقی نداره

این دیگه از فرهنگ جهان سومی ما هست که بگن دختر ترشیده

متاسفانه درست هست و همینطور تلخ 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.