2733
عنوان

مادر شوهرم گفت کاش هیچ جایی دختر بدنیا نیاد که فقط مایه عذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 98 پست
خب اخرش چی.لابد بعدش بدلیل نبود دختر پسراشون با هم ازدواج کنن

خب الان درصدی از پسرا دنبال تغییر جنسیتن همونا کارشونو راه میندازن اینا همون پسرایین که قبل دنیا اومدن مادرشون همچین آرزویی داشتن که کاش هیچ دختری دنیا نیاد😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

عین حقیقت روگفت خانماتز روشن فکری برندارین واقعاخانماخیلی عداب میکشن سر زایمان بارداری بچه بزرگ کردن خدانکنه گیر قوم الطالمین بیافته واویلاست یااگه دختر بی مادربشه که دیگه خودقیامته منمبااین که عاشق دخترم ولی اصلادوس نداشتم صاحب دختر بشم الانم دوتاپسر دارم چون خودم واقعا عداب کشیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عین حقیقت روگفت خانماتز روشن فکری برندارین واقعاخانماخیلی عداب میکشن سر زایمان بارداری بچه بزرگ کردن ...

ربطش به روشن فکری چیه

خوب خیلی ها هم  دختر  دوست دارن با همه مشکلاتی که برای هردوشون هست

اون بیچاره خیلی سختی کشیده فقط بیانش خوب نبوده 

دختر داشتن تو این جامعه خیلی سخته خداوکیلی

خداروشکر میکنم البته خدایهم دختر داده رپ چشمامم میذارمش ولی از وقتی فهمیدم دختره فقط دارم کتاباای تربیتی میخونم کلاس میرم

عین حقیقت روگفت خانماتز روشن فکری برندارین واقعاخانماخیلی عداب میکشن سر زایمان بارداری بچه بزرگ کردن ...

به خانواده خیلی بستگی داره 

ادم تو خانواده خوب باشه که به دختر بها میدن انفاقا خیلی هم خوبه 

منم موافق مادرشوهرتم.هرچی زجره برا زنه همه حرفاش حین حقیقته

دقیقا ...مشخصه درد زن بودن زیاد کشیده تو این جامعه نابرابر 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

مامان منم همیشه همینو میگه چون ضجر زیادی تو زندگی کشیده 

الان بارداری دوممه همش خودشو خواهرم میگن نکنه این یکی هم دختر خداکنه نباشه نمیفهمن نباید به زن باردار استرس وارد کرد دلم نمیخواد ببینمشون 

2706