2733
عنوان

مادر شوهرم گفت کاش هیچ جایی دختر بدنیا نیاد که فقط مایه عذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 98 پست

بجای حل مشکل صورت مسئله رو پاک میکنه

والا هرچیزی که گفت مقصرش مردا و پسرا بودن بعد اونا رو نفرین نکرده گذاشته روی سرش!

مدال دو.ل مالی طلایی به ایشون میرسه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بگم تقریبا با فکر مادرشوهرت موافقم منو میخورین؟

واقعا راست میگه خیلی سخته

اگه تجاوز ب پسر هم میشه    و برا پسر هم ممکنه یه زن بگیره و بد دربیاد و بدبخت بشه 

ولی در کل دختر بودن سخته

کاش من پسر بودم    راحت بودم    منو خیلی اذیت کردن    ولی داداشم راحت بود

من تو چهار دیواری زندانی بودم   ولی داداشم با دوستاش شمال   ماشالله بهش 

ولی دختر سخته 

دختر پسر نداره پسرم خیلی سختی و عذاب داره بزرگ کردنش سخت تر از دختر... خدا عاقبت بچهامون رو ختم به خ ...

مخصوصا که پسرا ذاتن اصلا حرف گوش نمیدن چه قدر تحت تاثیر دوستاشون هستن و خطراتی مثل اعتیاد، رفیق ناباب، انحرافات اخلاقی میتونه توشون باشه

واقعا تربیت هردوتا سخته 

پسر هم اگه بد باشه میشه مایه عذاب پدرو مادر و پدرو مادر همش باید بشینن غصه اونو بخورن 

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هم دختر هم پسر نیاز به مراقبت و تربیت دارن،این همه پسر که معتاد میشن چی 

یه بار خواهر شوهرم چند سال پیش گفت دختر داشتن خیلی سخته منم گفتم فرقی ندارن تو پسرت خوبه این حرفو میزنی به نظر من پسر سخت تره،الان که پسر کوچکش بزرگ شده و خیلی وقتا تا نصفه شب بیرونه به حرف من رسیده

خب مردا هم سختی میکشن دیگه البته مرد مسئولیت پذیر نه اینکه علاف باشه و همه کاراشو انتظار داشته باشه ...

کلا جنس زن ظریف و شکننده هست یعنی خدا اینجور خواسته و مردها تو سختی و شرایط سخت مقاوم تر هستندمن کاری ندارن به علاف بودن یا نبودن مرد،ولی خانمها همون پری که میشن میدونستی یک درصد دردشو مردا نمیتونن تحمل کنن؟همون زایمان و بارداری رو فقط یک درصدشو نمیتونن تحمل کنن؟اقایون سختی میکشن سختیشون فقط سربازی و سرکار رفتنه وگرنه مسئولیت و بار زندگی که رو دوش دوطرفه بازم اینجا زن سختی میکشه 

هم دختر هم پسر نیاز به مراقبت و تربیت دارن،این همه پسر که معتاد میشن چی یه بار خواهر شوهرم چند سال پ ...

این مورد درباره دخترا هم هست خیلی از دخترا تا دیر وقت بیرون میمونن بارها شده باهمسرم شبا بیرون بودیم دختر کم سن شاید ۱۷ساله ۱۶ساله تو خیابون بوده بادوستاش،ربطی به جنسیت نداره اینی که شما میگی هر دو سخته اما منظور مادرشوهر اسی سختی کشیدن جنس زن هست 

بجای حل مشکل صورت مسئله رو پاک میکنهوالا هرچیزی که گفت مقصرش مردا و پسرا بودن بعد اونا رو نفرین نکرد ...

تمامی بدی ها به مردا مربوط نمیشه... گاهی همین همجنسای خودمون از شیطان بدتر هستن و حتی اونا باعث آسیب بزندگی مردا میشن... نمیشه یطرفه قضاوت کرد زن بد هم داریم و مقصر. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

این ادم یه آدم ترسوعه که حتی توان مراقبت از خودشم نداره اونم تقصیر مادرش بوده..وقتی دختریو بدنیا میاری باید انقدر قشنگ ازش مراقبت کنی و طوری شخصیتشو شکل بدی که هر جا این دنیا روزی ک بزرگ شد از تو دور بتونه از خودش مراقبت کنه..این بر میگرد به همون طرز فکری ک پسر هر کاریو میتونه کنه ولی زن باید بشنوه گوش بده..آدمای ترسویی مثل مادرشوهر شما هیچوقت نباید دختر دار بشن..در حقیقت اونا فقط فکر میکنن ب اینکه وای نکنه کسی بش نزدیک بشه؟نکنه اسیب ببینه؟نکنه آبرومونو ببره؟یا تو فکرشون اون بچه خیلی ضعیفه در حالی اگه از همون بچگی شخصیت بچه رو قوی شکل بده دیگه استرسی در کار نیست!البته طرز فکر اشتباهم کم نیست..اونا حتی دختراشون زندانی میکنن تا مثلا آبروشون حفظ حتی از ترس پدر مادرشوهراشون بچه رو زندانی میکنن جایی نمیفرستن ک چیزی نشع که باز اونو بخورن..ادمایی که انقدر ظعیفین لطفا..لطفا دختر دار نشین..اصلا بچه دار نشین..بچه اموال نیست.!بچه حق زندگی داره و باید یه جایی وقتی که مث احمقا فکر نکردی باش رفیق بودی و شخصیتشو قوی شکل دادی ول کنی بره دنبال هدفش رویاهاش..ن اینکه تو فکرت فقط بزرگش کنم شوهرش بدم پسر شدم داشته باشتم و تمام‌.به هر حال آدمای بزدل بی اعتماد به نفس همچین تفکراتی دارن..اگه روزی دختر دار شدی بدون چطور قوی بارش بیاری و تحت تاثیر حرف بقیه بچه رو تا آخر عمر زندانی و محدود ب افکار خودت نکن..

این مورد درباره دخترا هم هست خیلی از دخترا تا دیر وقت بیرون میمونن بارها شده باهمسرم شبا بیرون بودیم ...

نمیگم نیست،قبول کنید تو فرهنگ کشور ما برای پسرا بیشتره 

من اطرافم پسر به درد نخور بی عرضه چند برابر دختر به درد نخور میبینم،همینا با این دیدگاه که چون پسره پس اشکالی ندارد بزرگ شدن و این همه خانومو بد بخت کردن

فرقی نمیکنه فکرکردی به پسرادست درازی نمی کنن؟من هردوشودارم اندازه هم مواظب هردوهستم....

آمار نگاه کنی میفهمید چندین برابر تجاوز ب زن و دختر بیشتر پسر 

پسر یا اگر دشمنی داشته باشند باهاش مگر یا خودش ببخشید تمایل و گرایش ب همجنسش  تجاوز بهشهن هر صد تا یکی شاید 

دختر زاییدن داره ...فامیل شوهر هست ...شوهرش هست ...مادر شدن هست ...دوست پسر و اطرافیان .... با داشتن و نداشتن شوهرش...ترساز خیانت و طلاق...حتی طلاق هم برای زن هزارررر برابر سختتره تا پسر ب این ها فکر کن میفهمی فرق دارند خیلی هم فرق دارند منم خودم یه دختر و پسر دارم هشت ساله هردو 

پسر والا تا از سربازی میاد یه انگشتر گرفتن دستشون میرن دم خونه دختر مردم تندی ازدواج می‌کنه می‌ره تو اتاق مادرش دختره را  و خیلی شانس بیاره بالاسر مادرش به خونه می‌سازند زندگی کنه 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
نمیگم نیست،قبول کنید تو فرهنگ کشور ما برای پسرا بیشتره من اطرافم پسر به درد نخور بی عرضه چند برابر د ...

خب این که بگی چون پسره رهاش کنی کلا اشتباهه هم پسر هم دختر احتیاج به مراقبت دارن،دخترو رها کنی اونم میشه دورازجونمون معتاد و هر... پسرو ول کنی هم همینطور...کلا باید مراقبت کرد از بچه ولی جنس زن به تنهایی سختیش بیشتره گناه داریم

خب این که بگی چون پسره رهاش کنی کلا اشتباهه هم پسر هم دختر احتیاج به مراقبت دارن،دخترو رها کنی اونم ...

منم همینو میگم هردو نیاز به تربیت درست داره 

ولی اگر منظورت درد پریود و زایمان و این چیزاست،مرد هم اگر درست تربیت شده باشه همیشه خودشو به سختی میندازه برای خانوادش مخصوصا تو این شرایط اقتصادی که سختیه این خیلی بیشتره

منم همینو میگم هردو نیاز به تربیت درست داره ولی اگر منظورت درد پریود و زایمان و این چیزاست،مرد هم اگ ...

از نظر علمی تحقیقات انجام شده ثابت شده آقایون یک درصد از درد فقط درد پریودی رو نمیتونن تحمل کنن،حالا سختی اون چند روز که زن چجوری خودشو جمع و جور میکنه تو شرایط به کنار،برای بارداری و ۹ماه حمل شکمی که توش بچه هست و رفتو آمدو... زایمان و بعدشم،من نمیگم آقایون سختی نمیکشن فقط میگم خانما و جنس زن کلا هم ظریف تره هم سختیش بیشتره

2706