2733
عنوان

اخجون کم مونده تا استخر ، شما امروز چیکار میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 57 پست

آخرین باری ک رفتم استخر بعد مدتها عید بود شوهرم بندرانزلی ی ویلا گرفته بود ک استخرم داشت بعد میگفت صاحب ویلا گفته بعد اینکه هر کی میره آب استخر عوض میشه🤷🏻‍♀نمیدونم والا راست و دروغش رو منم با اصرار شوهرم رفتم استخر وگرنه کلا از بوی استخر و اون کلری ک میزنن بشددددت متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من استخر مطمئن میرم بعدش کلی ضد عفونی کننده و کلر تو آبه

پماد ان ان لااقل بزن به خپدت که چرب باشه اب نکشه داخل

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
هیچ استخری مطمن نیست مگه شخصی یه خانومه روی صندلی اونجا نشسته بود اچ پی وی گرفته بود

اره میگن رو صندلی اینا که اصلا نشینید

وای سرهمیناسمن خیلی ساله حسرت استخر ب دلم مونده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
کرم چی؟ به کجا باید بزنیم

یه خانومه میگفت کلتریمازول و یچی دیگه میزنم

اسمش یادم رفته

من خودم اونبار خواستم برم استخر باغ فامیلمون باز ترسیدم،پماد ان ان یه عالمه زدم ب خودم که اب نکشم

بیخیال باشی هیچیت نمیشهحساس باشی همه چی میاد سراغت

خوب بازم دلیل نمیشه آدم رعایت نکنه ها

این که بری خودتو به همه جا بمالی بگی من حساس نیستم ک نمیشه .

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
نمیشه که کلا شنا نکرداستخر شخصی هم خودش یجور آلودسادم که نمیتونه لذت شنا رو از خودش دریغ کنه

نمیگم شنا نکن 

من خودمم میرم استخر اما لب آب نمیشینم رو صندلی های بوفه ش نمیشینم ‌. موقع بیرون اومدن ژل بانوان میزنم . منم نمیگم نرو میگم رعایت کن حتی اگه آبش تمیزه 

چون خود گاز کلر واس پوست مضره من سالها تو آزمایشگاه با کلر کار کردم میدونم چیه

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن