2733
عنوان

اخجون کم مونده تا استخر ، شما امروز چیکار میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیپس و لیموناد خیلی میچسبه تو استخر😅

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خب میگه چشمام ضعیفه بدون عینک طبی نمیتونم برم شنا

یعنی اینهمه ضعیفه؟ 

من یک و نیم بود رفتم لازک کردم 

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

زگیل و اچ پی وی دکتره من گفت از اب منتقل نمیشه اما روی صندلی و کنار استخر رو زمین بشینی امکان داره منتقل بشه . عفونتم خوب چیزیه ک همه درگیرش میشن در طول سال. اما منم چندین سال بود دیگه استخر نمیرفتم.اما بخاطر کمر دردم مجبور شدم ماه پیش رفتم .خیلی هم تمیز بود و گرونترین استخر شهر بود جوری ک کمتر کسی میاد اونجا بخاطر پولش و اینا . اما باز هم عفونت گرفتم هم سرما خوردم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706