2733
عنوان

میخام پسرم ختنه کنم مهمونی خودمونی بدم یا جشن بگیرم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 83 پست
😂ن خداویکلیها شیرازیا خیلی ختنه براشون مهمه😂شهر ما ک ساز و نقاره میارن

چجور فهمیدی من شیرازیم ؟؟؟؟😂😂

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفتم ببینم چجوری خوبه بعد بگم البته یه مختصر گفتم چیزی نگفته یه ماهشه

بذاربزرگتربشه توتلفناودیدارخانوادگی بگو میخوام ختنش کنم خوب میپرسن مهمونی میدی یانه دگه دستت میادچکارکنی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
خو از قبل میدونستم 😂

چرا امروز همه شناخت کافی رو من دارن همه میگن میشناسیمت قبلا گفته بودی🥴🥴🤦🏼🤦🏼🤦🏼🙈🙈🙈

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

این اطلاع دادن و جشن گرفتنو من فقط تو بلاگرا دیدم 

وگرنه تو فامیل و... کسی اینکارو نکرده 

بنظرم هیچ جذابیتی ام نداره بخوای بچه رو ختنه کنی جشن بگیری🥴

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
آیا رسم دارین و تو فامیلتون مرسومه؟اگه رابطتون نزدیکه بهشون بگو،چون بعدشم میخوای دعوتشون‌کنی.اگه جمع ...

رسم که بچه پسر نداریم منم نپرسیدم که تکلیف ایجاد نشه برام

رابطه ام باهاشون  نزدیکه خانومای خودمون کم میشم با خونواده هاهم بیست روز پیش یبار ده بچه دعوت کردم 

بعدم دوتا مسیله عست یکی اینکه نمیخام بگن برای کادو اینکارو کرد 

دوم اینکه بعضیاشون بعد زایمانم رفتار درستی نداشتن نمیخام بیان ولی نمیتونمم نگم اونارو همین دو دلم کرده بعدهم همچین کادو. بده هم نیستن

چرا امروز همه شناخت کافی رو من دارن همه میگن میشناسیمت قبلا گفته بودی🥴🥴🤦🏼🤦🏼🤦🏼🙈🙈🙈

😂

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
میترسم گلایه کنن چرا نگفتی

به منم گلایه کردن

راحت گفتم اینجوری راحت تر بودیم . اون مراسم هم مال عهد عتیقه که بچه ها رو ۷-۸ سالگی ختنه میکردن دورش رو میگرفتن که عذابش از یادش بره الان دیگه کسی ازین کارها نمیکنه 

اگه فکر میکنی دنبال بهونه ان حتما قبلش بهشون بگو.باشه؟یه مهمونی خانوادگی هم بگیر.البته یا بیرون بگیر در حد یه شام یا اگر خونه گرفتی کمکی بگیر.بچه بعد از ختنه مراقبت میخواد.بسلامتی گلم.مبارک باشه.

2706