2733
عنوان

میخام پسرم ختنه کنم مهمونی خودمونی بدم یا جشن بگیرم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 83 پست
برات گزارش زدمخواهش میکنم برام دعا کن مصاحبه فرهنگیان دعوت بشم

ممنونم عزیزم انشالله قبول میشی حس ششم خوبه حسم میگه قبولی برات یه حمد خوندم. 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم عزیزم انشالله قبول میشی حس ششم خوبه حسم میگه قبولی برات یه حمد خوندم.

وای😍😍😍😍

مرسی عزیزجان😍🥹🫀

ঔৣ𝒀𝒐𝒖'𝒓𝒆 𝒈𝒐𝒐𝒅, 𝒃𝒖𝒕 𝒎𝒚 𝒉𝒆𝒂𝒓𝒕 𝒊𝒔 𝒇𝒖𝒍𝒍 :)🖤👋🏻
میگم خانوما رو دعوت کنم خودمانی شوهرم میگه ولش میان میخورن ومیرن پشت سرمون حرف میزنن

پس فقط خانواده هاتون رودعوت کن

اصل شوهرته

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

من داییم برا ختنه پسرش مهمونی گرفت یه گوسفند کشت داد ملت مهمونی خوردن 😂😂😂😂اخه چه کاریه 🙈🙈🤦🏼🤦🏼🤦🏼

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
ما برای ختنه مراسم و جشن اینا نداریم خیلی وقتها خبردار هم نمیشیم اگه بشیم زنگ میزنیم حال نی نی رو می ...

با اجازه استارتر میشه صفحه دوم اون تاپیکی که نوشته دارم دیوونه میشم از فکرش رو گزارش بزنید، هرکسی گزارش زد لایکم کنه براش حمد میخونم🥺

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
اگه تو خانوادتون دیگران اینکارو میکنن اره تو هم انجام بده...حتما قبلش ب خانواده شوهرتم بگو...برا بعض ...

خونواده شوهرم بچه پسر ندارن خونواده خودمو همینطور قبلنا رو نمیدونم

میگم شوهرم اطلاع بده 

مهمونی خانوماهم درجه یک ها جمعا پنج شش نفر بیشتر نمیشین درجه دو بگم سی نفر میشیم 

من داییم برا ختنه پسرش مهمونی گرفت یه گوسفند کشت داد ملت مهمونی خوردن 😂😂😂😂اخه چه کاریه 🙈🙈🤦🏼� ...

😂ن خداویکلی

ها شیرازیا خیلی ختنه براشون مهمه😂شهر ما ک ساز و نقاره میارن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
😂ن خداویکلیها شیرازیا خیلی ختنه براشون مهمه😂شهر ما ک ساز و نقاره میارن

شیرازی هستی؟؟؟؟

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2706