2733
عنوان

ب چ شهیدی ارادت خاصی داری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای شهید یوسف قربانی هم صلوات بفرستید لطفا❤️

الان اومدم بگم اینقدر گریه کردم خوندم راجع بهشون😪

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️دوستان گلم من حس شسمی نیستم فا.ل میگیرم و واقعا انرژی بره مشتریای خودم هستند و اولویتن هزینه میگیرم و مقداریش هزینه پاکسازی خودم باید بشه و باید صدقه بدم 💕با احترام فراوان لطفا مدام تگم نکنید.بدون صدقه ای که میدم سردرد میگیرم⚘⚘
عزیزززم ❤️ ازشون کمک بخواه آروم میشیمن آرومم❤️

ممنون عزیزم گفتی.اسمشون یادم رفته بود تو نت اومدم بزنم مرغابی امام زمان تا بگم شما گفتید.دلتون همیشه اروم

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️دوستان گلم من حس شسمی نیستم فا.ل میگیرم و واقعا انرژی بره مشتریای خودم هستند و اولویتن هزینه میگیرم و مقداریش هزینه پاکسازی خودم باید بشه و باید صدقه بدم 💕با احترام فراوان لطفا مدام تگم نکنید.بدون صدقه ای که میدم سردرد میگیرم⚘⚘
قربونتون. براتون آیت الکرسی میخونم❤️

مهربونم😍

2706