2733
عنوان

شوهرم چ کتکی بهم زده دستاش بشکنه و عکس 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3842 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب من هروقت شروع کنم دیر نیست همش ۲۵سالمه ‌ بنظرم از همین صب برم سرکار خیلی بهتره تا داخل این زندگی بمونم 

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
مدرکی از خیانت داری!

یه جوری داری هاشو در بیار جوری که ثابت کنی 

که مهرت بتونی بگیری 

مدرک برای خیانت پیدا کنی که به دادگاه بدی که عالی میشه 

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪

شکایت کردی؟ برو پزشکی قانونی . مهریه رو هم بذار اجرا 

واقعا متاسفم برای این نر ها

اگه سر اختلافات کوچیک اوایل کوتاه نیاین هیچوقت کار به اینجا نمی‌کشه که دست بلند کنه روتون 

امیدوارم توام زده باشی اونو 

عزیزم امیدوارم زودتر از شر این خلاص بشی.

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
خب من هروقت شروع کنم دیر نیست همش ۲۵سالمه ‌ بنظرم از همین صب برم سرکار خیلی بهتره تا داخل این زندگی ...

صددرصد عزیزم ۲۵ سالگی واقعا زود برای بدبخت شدن جلو اشتباه زود تر بگیر 

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
شکایت کردی؟ برو پزشکی قانونی . مهریه رو هم بذار اجرا واقعا متاسفم برای این نر هااگه سر اختلافات کوچی ...

من زورش‌ نداشتم دوتا پا و دست من گرفته بود با سر زد تو چشمم 

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
من زورش‌ نداشتم دوتا پا و دست من گرفته بود با سر زد تو چشمم

جواب این کاراشو پس میده عزیزم 

صد برابر بدتر از اینا سر خودش میاد یه روزی

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
2706