2733
عنوان

شما همسرتون اینو بگه

301 بازدید | 23 پست

چه واکنشی نشون میدین. وقتی بهم گفت خیلی اعصابم ریخت بهم ولی الان که نیم ساعت گذشته برام مهم نیست . خیلی دم دمی مزاجم. قبل ازدواج من واقعا اندامم خوب بود و صورتم توپر بود . و معمولی بودم در کل ولی خوب بودم . بعد ازدواج تبدیل شدم به یه اسکلت و از صورتم فقط بینی ام مونده که خیلی تو ذوق میزنه. هر کاری کردم مثل قبل نشدم . شوهرمم بهم اجازه نمی‌داد کارای زیبایی انجام بدم . همش میگفت همین جوری خوبی عالی هستی من باید بپسندم که میگم خوبی و منم ساده فکر میکردم مشکلی نداره و مشکلش فقط لاغریمه. خواهرم خیلی به خودش میرسه همش تو آرایشگاه ست . چند دفعه شوهرم ، خواهرم رو دیده بعد و اونو میکوبه تو سرم 

من توام یا تو منی

نه میزارن به خودمون برسیم و پول میدن

نه به چیزی که گفتن پایبندن

خوشگل مفتی میخان

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهرم بر عکس من قبل ازدواج لاغر مردنی بود . الان نزدیک یکساله که داره انواع گیاهان دارویی از عطاری میخره و میخوره واسه چاقی . که عوارضش زیاده . کرم سفید کننده پاکستانی استفاده می‌کنه و هر روز یه رنگ مو یه مدل ابرو . شوهرم میگه خواهرت زیر دست همه تون رو زده خیلی خوب شده واقعا تو هیچی نیستی جلوش ! منم باردارم الان نمیتونم مثل اون برم آرایشگاه هزار تا کار بکنم 

خب توام به خودت برسی الان این چیزا غصه خوردن داره ؟ .

باشگاه برو روتین داشته باش پروتئین غذا هارو بیشتر کن 

پاکسازی صورت برو 

موهات و تقویت کن 

....راستی بستنی بخوری صورتت پر میشه 😉

بگو خواهرم پری سیندرلا نداره که با چوب بزنه سرش داف بشه 

اونم شوهرش عرضه داره خرج زنش میکنه اونم میره اینجوری میکنه 

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪

میگه موهاتو دکلره کن مث فلانی میگم ۴ میلیون بده میگه نمیخاد

خب با عصای جادویی که اون رنگی نشده رفته ارایشگاه پول داده که رنگ کرده

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
تو هم براددشوهرت بکوب تو سرش

نمیشه من اصلا روم نمیشه بهش بگم . خودش بهم گفت نرو آرایشگاه و من خنگم فکر میکردم همینطوری دوست داره . چقدر مادرم اینا نصیحتم کردن گوش ندادم گفتم شوهرم اینطوری دوست داره

خواهرم بر عکس من قبل ازدواج لاغر مردنی بود . الان نزدیک یکساله که داره انواع گیاهان دارویی از عطاری ...

شوهرت خیلی ببخشید عقل نداره 

دوران بارداری زن حساس تر از قبل چون هورموناش بهم میریزه چرا باید یه زن دیگه رو پیشت مقایسه کنه بگه فلانی اینجور اونجور  

شوهرت خیلی ببخشید عقل نداره دوران بارداری زن حساس تر از قبل چون هورموناش بهم میریزه چرا باید یه زن د ...

همین رو بگو . من به خاطر بارداری خیلی زشت شدم . و هیچ قرصی نمیتونم سر خود مصرف کنم و آرایشگاه هم کلا تو بارداری ممنوعه . ولی خواهرم گین آپ خورده که خیلی ضرر داره . قبل بارداری هم خودش اجازه نمی‌داد که برم

بگو خواهرم پری سیندرلا نداره که با چوب بزنه سرش داف بشه اونم شوهرش عرضه داره خرج زنش میکنه اونم میره ...

منم گفتم حتما شوهرش بهش خوب میرسه . آخه خواهرم قبلا اصلا این شکلی نبود.‌ قبلا خوشگل بود ولی چون خیلی لاغر بود به چشم نمیومد. الان چون داره قرص مصرف می‌کنه خیلی توپر و خوشگل شده و خیلی هم می‌ره آرایشگاه. منم که فعلا بارداری دست و پامو رو بسته 

2706