2777
2789
عنوان

فانتزیاتون رو بگین تا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 116 پست

اینکه مثل شوهرم تو زمینه شیمی متخصص بودم و باهم یه آزمایشگاه بزرررگ مواد شیمیایی داریم . یه دختر کوچولو هم داریم با روپوش سفید کنارمون عکس بگیریم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
یه کتاب خوندم به اسم‌میرا جای که زندگی میکردن همه خونه ها شیشه ای بود حتی سرویس بهداشتی ‌‌هیچ جای پن ...

چه جالب و اشنا، نیازی به ساختن و تصور نیست میتونی توی خیلی جاها ببینیش،،، ولی اوکی

چه جالب و اشنا، نیازی به ساختن و تصور نیست میتونی توی خیلی جاها ببینیش،،، ولی اوکی

بخاطر همین آشنایی خیلی با این کتاب همزاد پنداری کردم مرسی ولی میشه رو‌شخصیت میرا تاکید بیشتر کرد ؟ تو این تصویرا اون اصلا نیستش 

یه کتاب خوندم به اسم‌میرا جای که زندگی میکردن همه خونه ها شیشه ای بود حتی سرویس بهداشتی ‌‌هیچ جای پن ...

چ کتاب باحالیه🤩

2804
دلم میخاد دخترام عروسای رونالدو بشن و جذبش میکنم همیشه و دکتر و ورزش کار بشن 

متاسفم نمیتونم ادم های معروف رو بزارم، میتونی بجاش یه بیمارستان فکر کنی که توش دکترن و کار میکنن

ببین نویسنده س کیه

2805
2801