2777
2789
عنوان

فانتزیاتون رو بگین تا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 116 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

من فانتزی زیاد دارم اول از همه اینکه یه دختری بودم که تو جنگل تو کلبه درختیم با حیوانات های سخنگو زندی میکردم

بعد اینکه قطعا اگه پسر بودم میرفتم فوتبالیست میشدم

یا داروساز و اینکه عاشق موتور سواری در شبم😂

حالا اینا رو ترکیب کن ببین چی میشه🤣🤣

2804
من فانتزی زیاد دارم اول از همه اینکه یه دختری بودم که تو جنگل تو کلبه درختیم با حیوانات های سخنگو زن ...

قیافه ی هوش مصنوعی:من برای تو یک جوک هستم؟ 😐😂اوکی تلاشمو میکنم

یه کتاب خوندم به اسم‌میرا جای که زندگی میکردن همه خونه ها شیشه ای بود حتی سرویس بهداشتی ‌‌هیچ جای پنهانی وجود نداشت چون هیچکس حق نداشت کار یواشکی و پنهانی بکنه و همه زیر نظر بودن و هیچ کس حق ناراحت شدن و اعتراض نداشت همه باید دسته دسته حرکت میکردن و آهنگای شاد میخوندن و میخندیدن اگر کسی ناراحت بود و خلاف اینکارارو می‌کرد میبردن عملش میکردن و یه نقاب خندون میدوختن روی صورتش  و افکارش رو‌تغییر میدادن. میرا شخصیت اصلی داستان بود که مخالف قوانین اونجا بود علی رغم اینکه عملش کرده بودن بازم نتونستن کامل ذهنش رو‌دستکاری کنن و انقد ناراحت بود که نقابش ترک‌خورد و ناراحتیش مشخص شد راستش اون صحنه رو‌میخوام که تنها میون خونه های شیشه ای وایساده و‌داره به آدمایی نگاه میکنه که حق فکر کردن ندارن و یه نقاب خنده رو‌صورتشونه 

2805
2801