2777
2789

😁😁آرایشگاه میرم 

زن و مرد هم جدا نیستن

چه تکینکی بلدین😁

اگه اومدی تو تاپیکم جون خودت واسه خلاص شدنم از بلاتکلیفی تو زندگی و عاقبت به خیر شدنم ی صلوات بفرس خدا ازت راضی باشه دوست عزیز🥰🥰

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

آرایشگاه نرو که داغون می‌کنه 

خودت حسابی چون قلق صورتت دستته آرایش کن موهاتم لخت کن شینیون نکنیاااا ساده باش بهترین و شیک ترین گرینه🤍

روزی بنده ای از خدا پرسید اگر سرنوشت من را از قبل نوشته ای پس چرا دعا کنم؟خدا رو کرد و گفت شاید نوشته باشم هرآنچه او دعا کرد...🤍.               خدا من نمی‌دونم چی قراره پیش بیاد خودت کمکم کن دستمو ول نکن می‌دونی جز تو امیدی ندارم:)🤍🌊شکرت خدایا.   ۲۳مهر۱۴۰۳

مدل میکاپ و مویی رو بزن که تاحالا نزده بودی

مثلا اگه همیشه فرق کج می‌زدی فرق وسط یا بدون فرق

یا همیشه لخت میکردی فر کن

کاری کن که تاحالا اصلا نکردی

البته به شرط اینکه مدل جدید بهت بیاد

2804
آرایشگاه نرو که داغون می‌کنه خودت حسابی چون قلق صورتت دستته آرایش کن موهاتم لخت کن شینیون نکنیاااا س ...

آرایشگاه چند بار زشتم کرد

اگه اومدی تو تاپیکم جون خودت واسه خلاص شدنم از بلاتکلیفی تو زندگی و عاقبت به خیر شدنم ی صلوات بفرس خدا ازت راضی باشه دوست عزیز🥰🥰
مدل میکاپ و مویی رو بزن که تاحالا نزده بودیمثلا اگه همیشه فرق کج می‌زدی فرق وسط یا بدون فرقیا همیشه ...

درسته ایده خوبیه ممنون 

اگه بخای خیلی به چشم بیای برو بغل دست عروس😁😁

😁😁

2805
بگوو غلیظ آرایشت نکنههدر صحنه باش و سبک بازی در نیار👀

مرسی عزیزم

2801