2777
2789
عنوان

جدا شدن از همسر با وجود بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها راحتی رو دوست دارن  ،،، بچه مثل گنجیشکه محکم بگیریش خفه میشه   شل هم رها میشه ،،،،،

روحیه  و شادی  خنده و تفریح  مهمتر از نظم  و قانون فعلا البته تا هفت سالگی ،،،،،، سخت نگیر

صلواات
2802
فقط همینه دلیلت 

این آخریش  و مهم ترینشه. خیلی سخته صبح تا شب سر اینکه با بچه این کارو نکن این کارو بکن . قانون این بود این نبود بحث کنی. فرسوده شدم. بچه بزرگترم فهمیده علت سخت گیریهای منو اما کوچکتره روزی چند بار بهم میگه من رو نمی خواد چون من قانون گذاشتم. و البته پدرش هم پای نتیجه بی نظمی بچه ها نمی مونه. اتفاقی ک افتاد میشه تقصیر من

شما بیشتر خسته به نظر میرسی

از مشاور خانواده کمک بگیرید و سعی کنید به هیچ عنوان زندگیتون از هم نپاشه... قرار نیست بعدش راحت تر باشه

🖤تنها مرگ است که دروغ نمی گوید🖤
دلم آرامش میخواد . از جنگیدن برای  اون چیزی که حق منه خسته شدم

شوهرت لج میکنه چرا این همه سال دوتا قانون دارین جداجدا

اگه پستی گذاشتم که ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید بعضی وقتا آدم تویه لحظه از رو عصبانیت نمیدونه چی میگه دقیقا مثل خودم .
من و همسرم خیلی واضح رفتارمون با بچه ها فرق داره. بچه ها پیش من قانونمند و منضبط. پیش اون شر و شیطون ...

شل بگیر راحت باش ، چرا باید برای بچت همیشه قانون بزاری مگه وسط پادگانن، سنشون هم به نظر زیاد نمیاد همون بهتر که شاد تر و شرو شیطون تر باشن و بچگی کنن بچه به دنیا آوردی اسیر جنگی که‌نگرفتی . طلاق هم خودش سخته هم زندگی بعد طلاق با دوتا بچه سخت تر بیشتر بهش فکر کن

اصالت لر 🌬
2801