2777
2789
عنوان

جدا شدن از همسر با وجود بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 63 پست
این آخریش  و مهم ترینشه. خیلی سخته صبح تا شب سر اینکه با بچه این کارو نکن این کارو بکن . قانون ...

من بعد ۲۳ سال با دوتا بچه جدا شدم و البته راضیم چون طرفم خودشیفته خائن دروغگو کلاه بر دار دزد  همه چی بود 

فقط بهت بگم که البته ببخشید خوشی زده زیر دلت و خبر بیرون نداری وضعیت مملکت انگار چشم بسته میگم این فکر ازسرت بیرون کن وسواس فکری گرفتی خودت فقط با چیز جدید مشغول کن همین و بس تا خودت بدبخت نکردی 

تا در موقعیت من نباشی نمی فهمی دلیلم چقدر مهمه

بر فرض جدا شدی 

مشکل حل نمیشه 

چون به هر حال بچه ها باید هم با پدر در ارتباط باشند هم مادر و هنوز دو تربیت متناقض در جریانه. اگر هم بچه هارو به پدرشون بدی که خب شلخته میشن شما که مشکلی با این موضوع نداری بشین زندگیتو بکن بچه ها هم شلخته باشند

نمی‌گم سخت نیست ولی واقعا برای علت طلاق بودن خیلی لوسه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

فقط همیییین  کمی تامل و صبر لطفاااااااااااکلی راه چاره وجود داره

چاره برای کسی که بخواد تغییر کنه نه برای کسی که خودش رو عقل کل بدونه. بچه ها بین ما گیر کردند. بچه بزرگترم چند سال اول فقط پیش خودم بود و الان من رو مادر قانونمند و مهربونی میدونه اما بچه کوچکترم واضح از من خشم داره چون نمی تونه وقتی راحتی رو بهش تعارف می کنن قانون رو انتخاب کنه. اصلا حرفم رو گوش نمیده. توغذا خوردن درس خوندن، اذیت کردن ، حرف بد زدن . من صبح تا شب تحت فشارم و میگه که ولش میخواد من نباشم تا با پدرش خوش بگذرونه. پدرش هم در حد خرید و گوشی دادن هست بقیه کارهای بچه ها با منه

دلم آرامش میخواد . از جنگیدن برای  اون چیزی که حق منه خسته شدم

من فرزند طلاقم  و آسیب هم دیدم و دارم میبینم ولی اگه به آرامش میرسیند زندگی خودت مهمتر از بچه هاست و به خودتم فکر کن

2802
بر فرض جدا شدی  مشکل حل نمیشه  چون به هر حال بچه ها باید هم با پدر در ارتباط باشند هم ما ...

خوب دلایلی هم برای خودم دارم. اما خودم داشتم تحمل میکردم بخاطر بچه ها. وقتی بچه ها ضرر می کنند چرا مسائل دیگه رو هم تجمل کنم؟ احساس نوکر بودن رو دارم در حالیکه از همه لحاظ آدم مستقلی هستم

من خیلی خسته ام و مستاصل.  در حدی که چند روز به خودکشی فکر میکردم . اما می ترسم از خودکشی

بعضی وقتا زندگی کردن سخته ولی من دوستون دارم چون زنده هستی و هر روز سختتر از دیروز داری زندگی میکنی رشد میکنی در کل همه ی آدما رو دوست دارم لطفا بازم زندگی رو کنین

اون بنده خدا هم مشکلات خاص خودشو داره خواهر من خودت از مشاور خانم کمک بگیر حل میشه انشاالله

مشاورره رفتم. حق رو به من می دادن اما گفتند باید باهاش صحبت کرد تا قبول کنه. اما اون اصلا قبول نداره مشاور رو که بخواد حرفاش رو قبول کنه. خودم خیلی باهاش صحبت میکنم کتاب میفرستم، نظر روانشناس میفرستم. قبول میکنه ظاهرا اما عمل که نمی کنه هیچ، احساس میکنم میخواد لج منم در بیاره بیشتر اذیت میکنه

بعضی وقتا زندگی کردن سخته ولی من دوستون دارم چون زنده هستی و هر روز سختتر از دیروز داری زندگی میکنی ...

من برای خانواده ان یک فرزند ایده آل بودم. برای همسرم خانمی که به قول خودش به بیشتر از اون حتی فکر نمیکرد. برای دوستان و خانواده یه آدم امن بودم. خود شوهرم الان هم میگه آدم خوب تو دنیا کمه اما تو حتما یکیش هستی. اما در عمل اصلا حاضر نیست کمی خودش رو تغییر بده بخاطر من. احساس استیصال و شکست دارم. خیلیا اینطوری زندگی می کنن اما من دیگه دارم له میشم. انگار دارن بچه هام رو به زور ازم میگیرند. 

بر فرض جدا شدی  مشکل حل نمیشه  چون به هر حال بچه ها باید هم با پدر در ارتباط باشند هم ما ...

البته منظورم از شلخته این نیست که مثلا لباساشون ریخت و پاشه. منظورم رفتار شلخته عست. بی قید،  بی تعهد، بی مسولیت

من خیلی خسته ام و مستاصل.  در حدی که چند روز به خودکشی فکر میکردم . اما می ترسم از خودکشی

مدتی به دور از بچه هات با همسرت برو سفر و با هم تنها بلشید قطعا حالت بهتر میشه

وسواسهاتم کم کن یعنی چی اخه بچه ها که نمیتونن تا اخر عمر به شما چشم بگن

چاره برای کسی که بخواد تغییر کنه نه برای کسی که خودش رو عقل کل بدونه. بچه ها بین ما گیر کردند. بچه ب ...

بذار کوچیکه اونجور که دوست داره زندگی کنه انقدر بهش سخت نگیر بذار خود واقعیش باشه احتمالا تو سن بلوغه نیست؟

2801