2733
عنوان

بچها مهمون دارم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اقدسم دعوت کنه دیگه😐😅🤣

😂آره

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
کیک جار چیه ؟؟؟

از اینا😁

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

سالاد ماکارونی یا سالاد الویه 

نون تست بگیر تو ساندویچ سازت با پنیر پیتزا یا کالباس یا مورغ ساندویچ درست کن 

اگر اینا سخته مینی ساندویچ بگیر سوسیس سرخ کن با خیارشور و گوجه وکاهو ساندویچ هات داگ یا خوراک بده 

سالاد الویه مرغ نمیتونی کوکو سبزی با نون تازه و گوجه خیار شور بزار 

فقط کوکوهاتو خوشگل دربیار و تزیین کن رو‌میز نهار خوریت 

پاپکورن و پفک کیلویی هم‌که الان هست دوسه تا ظرف اینجوری بزار 

شات یک بغر مصرف بگیر توش ژله درست کنه 

پول داری توت فرنگی بگیر با ژله الورا باو بستنی وانیلی یک لایه ژله بستنی یه خورده که سفت شد توت فرنگی با ژله الورا روش 

دسر مگنولیا درست کن بزن تو‌گوگل هست 

خلاصه بزنی تو گوگل یا تو نرم افزار پینترنست یا تو یوتیوب کلی ایده میگیری

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
يادميدى خوشگلم تيراميسو

شیر  ۱پاکت، کره ۵۰ گرم، آرد ۵ قاشق، وانیل یه کوچولو، شکر ۸ قاشق ، زرده تخم‌مرغ ۲عدد، بیسکویت پتی پور ۱بسته، قهوه غلیظ یک فنجان 

اول همه مواد رو میریزی تو قابلمه به جز بیسکوییت و قهوه 

بعد باهم مخلوط میکنی تا غلیظ بشه مثل فرنی یا یکم شل تر بعد یه لایه از مواد میریزی بعد یه لایه بیسکوییت ، بیسکوییت هارو بزن قهوه بعد بزار رو مواد بعد لایه به لایه بریز تا تموم بشن 

هشت ساعت بزار یخچال بعد سرو کنید خیلی عالی میشه من که عاشقشم😭

میگه گوجه گیلاسی ام🙄
ژله قالبی درست میکنم ولی وقتی که میخام از قالب جدا کنم جدا نمیشه چیکار کنم

ببین اولش قالبتو یکم اب اسپری کن بزار فریزر بعد روغن مالی کن دوبار چن ثانیه بزار فریزر بعد ژلهاتو با ی لیوان اب و ی لیوان بستنی درست کن و دو رنگ بشه هم سفتر میشه در اخر دور ژلتو با چاقو دور بری کن و هم اب جوش بریز تو ی لگن چن ثانیه نکه دار بشقابتم یک خیس کن بزار سر ژلهدبرگردون ک اگه جای بدی افتاد بتونی جاب حا کنی خیلی شیک میشه

2706