2733
عنوان

بچها مهمون دارم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیر  ۱پاکت، کره ۵۰ گرم، آرد ۵ قاشق، وانیل یه کوچولو، شکر ۸ قاشق ، زرده تخم‌مرغ ۲عدد، بیسکویت پت ...

ایناهاش من تو ظرفای جدا هم درست کردم تیرامیسو 

روش پودر کاکائو هم بریز یادم رفت بگم

میگه گوجه گیلاسی ام🙄
ایناهاش من تو ظرفای جدا هم درست کردم تیرامیسو  روش پودر کاکائو هم بریز یادم رفت بگم

آفرین هنرمند 😍 چه دلبره 😋😋😋

فقط گوشہ چشمے از نگاه  خدا  براے خوشبختے ھمہ انسانها کافیست این نگاه را برایتان آرزو میکنم .🤲
طرز تهیه شو میگی؟

یه بسته چیپس فلفلی میریزی تو یه ظرفی سعی کن زیاد درشت نباشن چیپسا بعد سوسیس خرد کن با فلفل دلمه و قارچ بعد روشو پنیر پیتزا بریز بزار تو فر تا قارچ ها و سوسیسا بپزه  

این قبل اینکه بره تو فر

میگه گوجه گیلاسی ام🙄
طرز درست کردنه این خوشگلا هم میشه بگی 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

عزیزم باید کیک اسفنجی با طعم دلخواه درست کنید

برای ۳ تا جار کیک باید ۱ تخم مرغ رو سفیده زرده‌اش رو جدا کنید

سفیده رو جدا با همزن برقی ۷ دقیقه هم بزنید که از ظرف نریزه و پف کنه و زرده رو با وانیل (نصف قاشق چای خوری) و نصف شکر (کل شکر نصف پیمانه‌اس) هم بزنید ۷ دقیقه که کشدار و کرمی رنگ بشه.

بعد آرد (نصف پیمانه) رو با بکینگ پودر(۱ قاشق مربا خوری) الک کنید روی زرده هم زده شده و بعد باقیمانده شکر رو اضافه کنید و با لیسک پلاستیکی هم بزنید. بعدش سفیده ها رو کم کم اضافه کنید و فقط در حدی که مخلوط سن هم بزنید.

کف قالب کاغذ روغنی بندازید اما دیواره ها رو چرب نکنید.

باید بریزید تو قالب پهن (که طولش زیاد شه اما عرضش کم) ، اگه ندارید تو قالب گرد بریزید و بعد باید برش بدید.

بزارید تو فر از قبل گرم شده. اگ تو قالب پهن باشه ۳۰ دقیقه پخت کافیه.

بعد بزارید تو همون ظرف خنک شه

از قالب جدا کنید اندازه قالب جار کیک برش بدید

یه لایه کیک بزارید یه لایه خامه و اگ دوست دارید فیلینگ دلخواهتونو ، همینطور تا ظرف پرشه..

خامه رو هم باید ۱۵ دقیقه قبل بزارید بیرون تا یکم ذوب شه و بعد ۷ دقیقه با دور تند همزن ، هم بزنید و بریزید تو قیف.

اگه دوست دارید رنگی باشه رنگ خوراکی بزنید ب مواد

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
یه بسته چیپس فلفلی میریزی تو یه ظرفی سعی کن زیاد درشت نباشن چیپسا بعد سوسیس خرد کن با فلفل دلمه و قا ...

عزیزم میشه مهمونی گرفتی منم دعوت کنی 🥺🥺🥺🥺

فقط گوشہ چشمے از نگاه  خدا  براے خوشبختے ھمہ انسانها کافیست این نگاه را برایتان آرزو میکنم .🤲
عزیزم میشه مهمونی گرفتی منم دعوت کنی 🥺🥺🥺🥺

چشم عزیزم شما امر کن😂البته من هجده سالمه هنوز به مرحله ای نرسیدم که خودم مهمونی بگیرم 

اینارو ببین خودم درست کردم بقیش هم بماند دیر میان😭

میگه گوجه گیلاسی ام🙄
چشم عزیزم شما امر کن😂البته من هجده سالمه هنوز به مرحله ای نرسیدم که خودم مهمونی بگیرم  این ...

ای جان 😍 مرسی عزیزم 

خدایی دمت گرم چقدر کد بانو 👏👏👏👏👏

2706