2733
عنوان

بچها مهمون دارم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 59 پست

بستنی سنتی بگیر بهشون بده

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم یه میز از غذاهای اماده و سرد، با دسر و میوه و تنقلات بچین و از قبل آماده کن تا وقتی مهمونا هستن مجبور نباشی همش تو اشپزخونه باشی🤕🤕

سالاد الویه یا سالاد ماکارونی، سالاد سزار، شیرینی، شربت و پودر نوشیدنی های گرم مثل شکلات داغ یا کاپوچینو و…، میوه، از اون ژله هفت رنگ های فرمند میتونی بگیری خیلی قشنگه، کیک یخچالی هم خوشمزه و هم آسونه، آب طالبی یا هندونه هم خیلی خوشمزه اس

2706