2733
2764
عنوان

جای بخیه پلکم ورم داره و درد توروخدا بیاین.+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 108 پست
بله عزیزم گوشه چشم راستم از پایین جمع میشه من فردا میرم برای کشیدن بخیه ببینم نظر دکتر چیه اون آبی ک ...

بله تهران.رفتبن به منم خبر بدین چی گفتن

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

اشک مصنوعی را استفاده بکن عزیزم موردی نداره چون با این هوا همه نیازه دارن و این گوشی ها که تو دستمون ...

قبل از عمل خشکی نداشتم بعداز عمل اینجوری شدم دعاکن خوب بشم بخدا حال روحیمم‌ خرابه

قبل از عمل خشکی نداشتم بعداز عمل اینجوری شدم دعاکن خوب بشم بخدا حال روحیمم‌ خرابه

مگر پلکت باز می مونه نگران نباش خوب میشه حالتی بهت دست میده برای چشات که خشک بودنش اذیت می کنه من راستش چون تازه عمل کردم فکر می کنم از دارو های که بچشمم میریزم خشک میشه 

چشممم عزیزم سوال خاصی راجب عمل داشتی بگو بپرسم

الهی خیر ببینی.گوشه داخلی پلکم موقع نگاه کردن میگیره و نبض میزنه.و سئوال دوم زیر پوستم جای بخیه زیر پوست یه چیز صفت و قلمبه دارم که همینجوری مونده.سئوال سومم.خشکی چشمم کی تموم میشه.میدونم سه تا سئوال زیاده ولی به نیتت آیه الکرسی میخونم الهی خیر و خوشی ببینی 

مگر پلکت باز می مونه نگران نباش خوب میشه حالتی بهت دست میده برای چشات که خشک بودنش اذیت می کنه من را ...

باز نمی‌مونه کامل بسته میشه ولی هنوز خشکی دارم.سوزش و خشکی و قرمزی.

چقد هزینش شد

بهمن ماه 10 تومن

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
پس خوب میشه نگران نباش

دعاکن برام محتاجم به دعات توروخدا سه تا سئوالمو اگر برات مقدور بود از دکترت بپرس.من برای تاسوعا و عاشورا میرم مشهد به نیابتت زیارت میکنم 

ممنونتم عزیزم سپاسگزارم خیر ببینی

سلام دوست  عزیز گفت اون قسمت برآمدگی روی پلک جای بخیه هستش به دکترت مراجعه من به نظرم بگو‌ من چکار کنم 

در ضمن هر جای مونده بخیه رو میشه لیزر کرد پلک به نظرم جاش حساس ی سر پیش دکتر زیبایی خوب جراح پلاستیک سر بزن نظرشون را  بپرس 

اول ببین دکتر جراح خودت چی پیشنهاد میده 

سلام دوست عزیز گفت اون قسمت برآمدگی روی پلک جای بخیه هستش به دکترت مراجعه من به نظرم بگو‌ من چکار ک ...

سلام گلم خشکی و گرفتگی پلک هم پرسیدین؟؟؟؟

2706