2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انوکساپارین .

منم زدم کبود میشد جاش و سفت ،میشد ،احتمالا بد میزنی با دو انگشتت پوست شکمت بگیر خیلی آروم بزنش 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
انوکساپارین .منم زدم کبود میشد جاش و سفت ،میشد ،احتمالا بد میزنی با دو انگشتت پوست شکمت بگیر خیلی آر ...

من اون نقطه ای که میخوام بزنم میارم بالا اروم میزنم اما خیای کبود شده وجاش سفت شده وخیییییلی وحشتناک درد میکنه

مال من ورم کرده خیلی .خیلیم درد میکنه شما برای چی زدین؟

تو بارداری استراحت مطلق بودم انوکساپارین میزدم برای جلوگیری از لخته شدن خون وخونرسانی به جنین  چون اصلا فعالیت نداشتم 

با انگشت بزن بهش آبش میره پائین هواش بالاش میمونه کمی ته سرنگ رو فشار بده هواش میره، مایع هم ناگهانی ...

توی بروشور انکسپارین نوشته بود اون هوا رو نگیرین🤔ولی من هواشو میگرفتم و تزریق میکردم🥲😅

2706