2733
2764
عنوان

جای بخیه پلکم ورم داره و درد توروخدا بیاین.+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 116 پست
سلام گلم خشکی و گرفتگی پلک هم پرسیدین؟؟؟؟

بله گفت این زمان بر هست مایعات زیاد بخور 

من الان ژل آب رسان دیروز بهم داد  روزی دو بار بزن  و آب هم بخور بی تاثیر نیست کل چشم از آب تشکیل شده به هر حال دستکاری شده چشمهای ما عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله گلم تهران هستم

عزیزم ی دکتر معرفی می کنم ی وقت بگیر برو پیش چشم منو و چند تا از اعضای خانواده ایشون عمل کردن 

آقای  دکتر محسن  کاظمی مقدم 

ی ویزیت شو خود منم بعد مدتی میزم چک بشم خیلی ماهر و استاد هستن 

عزیزم ی دکتر معرفی می کنم ی وقت بگیر برو پیش چشم منو و چند تا از اعضای خانواده ایشون عمل کردن آقای ...

تخصصشون چیه؟؟؟ شمارمو بهتون میدم بهم پیام بدین که شماره دکترو ازتون بگیرم خصوصی میشه درخواست منو قبول کنین؟؟

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️
عزیزم ی دکتر معرفی می کنم ی وقت بگیر برو پیش چشم منو و چند تا از اعضای خانواده ایشون عمل کردن آقای ...

میشه بگین کجا عمل پلک انجام دادید؟ راضی هستین ؟ آب جمع شدگی داخل چشمتون چی گفت ؟؟

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️
2706