2733
منم پسرم ششمه عه پس تا ۸ ام میرن؟ نمیدونستم من میترسم از امتحان نهایی پسرم

برنامه پسرم را دیروز تو کانال گذاشته بود معلمشون

بیایید باهم به اصلحترین رای بدیم صلوات جلیلی پسند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ...ببخشید امسال اگ بچمون بره اول ولی پیش ۱و۲نرفتع باشه مدرسه گیر میده

منم پیش نفرستادم هیچی اینجا ب بچه یاد نمیدادن گفتم چراالکی هزینه کنم و بچه رو هم اذیت کنم امسال اول بود ماشالا از پیش رفته ها هم زرنگ تر بود.از اول پاییز همش مریضی و ویروس چراالکی ی سال بره هیییییچی هم یاد نمیداد فقط بازی میکردن

منم پیش نفرستادم هیچی اینجا ب بچه یاد نمیدادن گفتم چراالکی هزینه کنم و بچه رو هم اذیت کنم امسال اول ...

حرفتون درسته..خواهرزادی منم نرف ابجیم خیلی تشویقش کرد بره ولی خب پسرش خودشو میکشت نرف پیش..ابجیمم دیگ اصرار نکرد ترسید از مدرسه دلزده بشه

دختره من امتحان املا داره فردا. اصلا نمیدونم کجاهارو باهاش تمرین کنم.معلمشون تازه دیروز گفته امتحان ...

تنها نیستی،دختر منم فردا املا داره

معلمش نه تنها مثه خیلی از مدرسه ها متن نمیده،که میگه هر کلمه ای میبینه باید یاد بگیره،کل کتاب دیکته ی شبو باید یاد داشته باشه.منم نگرانم

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706