2733
معلم ما نمونه سوال میده تمرین کنیم یه متن گریه دارهم داده واسه متن املاشون.پسرم هروقت میخونه گریه م ...

پس متن داده بهتون .

خوشبحالتون

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم معلم اولم. والا اولش گفتن ۲۵ شروع امتحانات. الان میگن ۲۲ شروع امتحانات. احتمالا تا ۴ شنبه میری ...

به عنوان فوق برنامه هگر خودتون دوست دارید اجبار نیست فکر کنم دوران ما اینطوری بود

😂

باور کن معلم زهر گرفته گفته هرکس کارنامش خوب نباشه تا اخر خرداد میاد

دخترم از استرس امتحان موهاش میریزه

هی میگم گل بگیره اون دهنت بچم استرسی کردین دخترم کلاس دومیه طفلی میگه من صفر میگیرم میگم نه جانم خوب میگیری تموم میشه خودتو اذیت نکن اما گوش نمیده 

🖤🖤🖤🖤
به عنوان فوق برنامه هگر خودتون دوست دارید اجبار نیست فکر کنم دوران ما اینطوری بود

ممنون عزیزم. حقیقتش شهر غریب هستم. بچه یکساله دارم. یکی هم کلاس اولی.

بعد این شهر اداره اش باهام اصلاً همکاری نکرد.

الان چطور توقع داره من باهاش همکاری کنم؟

پس میتونم قبول نکنم درسته؟

سلام ...ببخشید امسال اگ بچمون بره اول ولی پیش ۱و۲نرفتع باشه مدرسه گیر میده

بهتره رفته باشه که آماده باشه دو سال پیش بخاطر کرونا هیچکدوم از بچه های کلاس ما نرفته بودن

و خدایی که به شدت کافیست
2706