2733

دخترخالمه. خودم بهش میگم واسه روتین پوستی و این چیزا خیلی زوده ولی گوش نمیده😬 پوستش یکم جوش داره ولی جوشاش خیلی قرمز و مشخص نیستن فقط یکم برجسته طوره. بنظر شما اصلا چیزی لازمه؟ خودم که میگم فوقش یه ضدآفتاب کافیه بقیه چیزا زیاده رویه.

ایران من! ای جان من! ای باور و ایمان من..

بنظرم واقعا لازم نیست

تو عمرم روتین پوستی نداشتم 

فقط صورتمو با صابون شسته😂😂حتی یکدونه جوش هم رو صورتم ندارم

بنظرم هرچی حساس تر باشه نمی‌دونم ماسک اینطور چیزا استفاده کنه بدتر میشه صورتش

گذشته ای که حالمان را گرفته است؛آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم،و حالی که حالمان را بهم میزند!چه زندگی خوبی...._صادق هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۱۵ سالمه ی مرطوب کننده و ضد افتاب میزنم البته از تونر مامانمم میزنم😂

من همون مرطوب کننده و ضدآفتابمم مال مامانمه😂😭💔

ایران من! ای جان من! ای باور و ایمان من..
من ۱۵ سالمه ی مرطوب کننده و ضد افتاب میزنم البته از تونر مامانمم میزنم😂

چیشددددد؟ 15سالته؟ ماااااااااددرررررررررر

هروقت خواستی نظری بدی ب این فکر کن پشت کاربری یک ادمی نشسته ک قلب داره:)

عا راستی دختر خواهرم ۱۳سالش بود رف عطاری بهش صابون ان جی داد گف اول صورتتو روغن درخت چای بزن دوساعت بعدش با این. صابون بشور تاثیر داش ولی خب صابون نباید زیاد استفاده کرد ددیگه بعدشم باید مرطوب کننده پوست چرب زد مدیلن خوبه

2706