2733
عنوان

بارداری دوباره با دوقلوهای ۴ ماهه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1639 بازدید | 69 پست
جلو گیری طبیعی یعنی تو فاصله ۱۲ تا ۱۸ سیکل یا رابطه نداشته باشی یا از کاندوم استفاده کنی نه اینکه تو ...

البته اینم اضافه کنم که بعضی خانم ها به دلایل مختلف تخمک گذاریشون توی این روزا نیست و حتی ۲۵ سیکل هم احتمال تخمک گذاری و بارداری وجود داره 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلداری دادن باعث آگاهی نمیشه اینو بدونن واسه سری های بعد بیشتر رعایت میکنن 

عزیزم من قرار بود یک ماه دیگه دستگاه بزارم من تنبلی داشتم قرص ممنوع کرده بود برام دکتر ک این شد واقعا نمیدونیم چی شد ک شد ولی طبیعی خطا داره

عزیزم خیلی مراقب خودت باش . غذاهای مقوی بخور .حتما به استراحتت برس بعضی روزها ساعتی پرستار بگیر مراقب بچه ها باشه و خودت استراحت کنی . 

چند سال اول سختی های زیادی داری توکلت به خدا باشه .

البته اینم اضافه کنم که بعضی خانم ها به دلایل مختلف تخمک گذاریشون توی این روزا نیست و حتی ۲۵ سیکل هم ...

روز تخمک گذاری رو خود خانم دقت کنه متوجه میشه مثلا برای من دقیقا ۱۴ ماه بود اما بازم من تا ۱۸ مراقب بودم 

فقط خودمو شوهرم هیچکس نمیتونه مادرم مریض و کارمنده مادر شوهرمم طفلی خوب نیس توان نداره

راهی جز پرستار نداری...چند ماهه اول دنیا اومدنش یه پرستار بگیر ،بعدم خدا کمک میکنه نگران نباش....دوست من تو سن۲۰سالگی شیر به شیر حامله شد از ترسش گریه میکرد ولی بچه هاش انقد آرومن که خدا میدونه،من تا حالا نوزاد به آرومی بچه اون ندیده بودم میزاشت تو کریر و یه گوشه خونه صداش در نمیومد.

شمام توکلت بخدا باشه 

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
راهی جز پرستار نداری...چند ماهه اول دنیا اومدنش یه پرستار بگیر ،بعدم خدا کمک میکنه نگران نباش....دوس ...

اره حتما تو فکرشم پرستار بگیرم خدا خودش رحم کنه دوقلوهام اذیت نشن بتونم بهشون برسم

🤣🤣🤣وای استرسم دادی خیلییییییییی سخته 

ادم احتمال همه چی رو در نظر میگیره 

شما که دو قلوی ۴ ماهه دارید و سابقه چند قلوزایی هم از دوطرف دارید  باید این احتمال رو هم در نظر بگیرید و با توجه به اون تصمیم بگیرید و خودتونو برای اتفاقات پیش رو اماده کنید 

خداییش دیگه ماه آخر بارداری و ۶ماه اول به دنیا اومدن این بچت شده وام بگیری بگیر و یه پرستار بگیر .وگ ...

چشم اره باید بگیرم اگ نگیرم هم خودم هم ۳ تا بچه باهم دیوونه میشیم شوهرمم سکته میکنه 

اره حتما تو فکرشم پرستار بگیرم خدا خودش رحم کنه دوقلوهام اذیت نشن بتونم بهشون برسم

اتفاقا به نی نی ها کلیم خوش میگذره که هم بازی براشون بیاری.الان بیشتر به فکر تقویت خودت باش که کار زیاد داری

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
اتفاقا به نی نی ها کلیم خوش میگذره که هم بازی براشون بیاری.الان بیشتر به فکر تقویت خودت باش که کار ز ...

عزیز دلمی ممنونم ازت بعضیاتون دلمو گرم میکنید بعضی ها هم ته دلمو خالی😔

عزیزم‌چقدر خوبه اتفاقا  

فکر کن شما با دوتا زایمان ایشالله سه تا بچه خدا بهت میده

من این ششمین تجربه ی بارداریمه ولی میشه بچه ی سوم  

چقدر عالیه برای شما

تازه ممکنه بشه ۴ تا یکی هم از من بیشتر بچه داشته باشی  

خدا برات نگهشون داره

مطمئن باش به این سختی که فکر میکنی نیسن

دوست من چهل روز بعد زایمانش دوباره باردارشد اینقدر راحت بود تا آخر بارداری اونی نی نی هم بغلش بود

نگران نباش؛میگذره

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706