2733
عنوان

بارداری دوباره با دوقلوهای ۴ ماهه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1633 بازدید | 69 پست
چشم اره باید بگیرم اگ نگیرم هم خودم هم ۳ تا بچه باهم دیوونه میشیم شوهرمم سکته میکنه 

دور ازجون ولی آره چون واقعا سخته . یه دونش سخته چه برسه سه‌تا.  از هر خرجی تونستی بزن ولی پرستار رو بگیر . موفق باشی . 

توی مدرسه دخترم سه تا بچه هستن شبیه شما

یکیشون امسال کلاس دومه و دوقلوها پیش دبستانی هستن. البته فاصله سنی شون کمه ولی نمیدونم نیمه اول نیمه دوم شدن. هر بار میبینیشون تمیز مرتب درحال بازی. مادر و پدرشون هم توی همه برنامه ها و کلاس ها و اردوها میان همیشه سرحال و پر انرژی.

نمیگم آسونه مخصوصا وقتی نوزاد هستن ولی خیلی زود قلق شون دستتون میاد و بعدتر از این که باهم همبازی هستن کیف میکنین.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم‌چقدر خوبه اتفاقا     فکر کن شما با دوتا زایمان ایشالله سه تا بچه خدا بهت میده من ا ...

ساغر عزیزم ممنونم خوش قلب خیلی دلمو شاد کردی ب هر کی گفتم فقط آیه یأس برام خوند و گفت چرا حواست نبوده خودتون بی ملاحظه هستین ان شاالله این دوران منم ب خوبی بگذره ممنونم از دعای خیرت

من کاندوم پاره شد با اورزانسی حامله شدم.دیگه عمرا کنار شوهرم بخوابم

ع خاک ب سرم چکار کنیم!! فلفل واژینال کنیم مثل پونصد سال پیش 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ع خاک ب سرم چکار کنیم!! فلفل واژینال کنیم مثل پونصد سال پیش 

ااز اقایون فرار کنیم...

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

نگران نباش وقتی بچه دنیا بیاد که چهار ماهه نیستن اینقدر هول کردی😅یک‌سالگی رو رد کردن و  از آب و گل دراومذن

فامیل ما دقاو داشت با یه مهدصحبت کرده بود دوقلوها یه روز در میان میرفتن مهد.جالبه مهد هم‌پول یک نفر رو گرفته بود ازشون.اینجوری کمک داشت.به جای پرستار که میاد تو خونه،بچه رومیبرد جای مفرح و پر از هم سن و سالش