2777
2789
بخدا نمیدونم داداش بزرگم خیلی اذیتش کرده خیلی چه مجردی چه وقتی ازدواج کرد الان ازش می پرسم زیاد حرص ...

۲۱سیاهدونه بده بهش دونه دونه بجوه ببین بهتر میشه

دکتر خیر اندیش میگه تنها درمان فشار ترک نهار هست

صبحانه اول صبح مفصل

شام هم بعد اذان مغرب گرم و مفصل

مابین اگه گرسنه شدند نون پنیر و غذای حاضری نپخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۱سیاهدونه بده بهش دونه دونه بجوه ببین بهتر میشه دکتر خیر اندیش میگه تنها درمان فشار ترک نهار هست ...

مادرم سیاهدانه گرفته اسیاب کرده میگن نیاید اسیاب میکرده چطوری باید بخوره که اثر کنه ؟واقعا این سیاه دانه فایده داره ؟

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
مادرم سیاهدانه گرفته اسیاب کرده میگن نیاید اسیاب میکرده چطوری باید بخوره که اثر کنه ؟واقعا این سیاه ...

بله. اگه آسیاب کرد باید سریع با عسل قاطی کنه. اون پودر رو بریز دور و به همین روش که گفتم بهش بده ببین چه جوره.

چند نوبت در روز تکرار کن. نهار هم حتما قطع کن

عزیزم نمیتونم خیلی تایپ کنم بچه کوچیک دارم. 

اگه فشارخون بینتون ارثی نیست، پس دلیل داره فشارش بهتره کلیه هاش رو هم چک کنه. بگرده دلیل فشار خونشو پیدا کنه تا بتونه کنترلش کنه. 

اگه ارثیه که هیچی ،باید دارو مصرف کنه اونم سر موقع و دائم. 

نمک و چیزایی که فشار و بالا میبره حذف کنه. حتی شیرینی. 

اگه ارثیه شما هم رعایت کنید نمک نخورید زیاد. 

سرچ کن ببین چه غذاهایی بده چه غذاهایی خوبه. 

گوشت قرمز و یه مدتی کلا حذف کنه. 

پدرم فشار خون داره ارثیه همه برادر خواهراش دارن. اما از خیلی وقت رعایت کرد. 

الان خواهرم ۳۵ سالشه فشارخون گرفته، چون بیش از اندازه نمک مصرف میکرد، درواقع غذا میزد به نمک، نه نمک به غذا. 

من خیلی رعایت کردم فشارم نرماله. 

انشالله مادرت هرچه زودتر خوب بشه

بله. اگه آسیاب کرد باید سریع با عسل قاطی کنه. اون پودر رو بریز دور و به همین روش که گفتم بهش بده ببی ...

یعنی دیگه اون سیاهدانه ها رو نباید بخوره درسته؟چقدر باید بخوره این سیاهدانه رو روزی ۲۱ دونه کافی هست یعنی؟راستی مادرم زخم معده هم داره واسه اون که ضرر نداره ؟

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
عزیزم نمیتونم خیلی تایپ کنم بچه کوچیک دارم.  اگه فشارخون بینتون ارثی نیست، پس دلیل داره فشارش ...

نه عزیزم ارثی ندارن نه مادر بزرگم نه پدر بزرگم نه دایی هام ن خاله هام هیج کردم فشار خون ندارن فقط مادر منه اونم میدونم یه دوره داداشم سر کار نکردن دختر بازی هاش مادرم رو خیلی اذیت کرد بعدشم تصادف کرد بدهی بالا آورد بعدشم که زن گرفتنش هم فیلم دیگه بود اونقدر مادرم اذیت شد سر رفتار هاش اونقدر شبانه روز گریه میکرد که نگم آخرش هم اینجوری شد حالا همین داداشم عین خیالش هم نیست مادری هم داره میگه خودمو زنمو رو عشقه مادر خانواده کیلو چند بابت راهنمایت ممنون گلم 

نه عزیزم ارثی ندارن نه مادر بزرگم نه پدر بزرگم نه دایی هام ن خاله هام هیج کردم فشار خون ندارن فقط ما ...

فشارعصبی داره پس 🥺آخ از دست اولاد بد. حالا که اینطوره مادرتو ببر روانپزشک تا داروی عصاب و روان هم براش بنویسه اینجوری فشارش بیاد پایین. وگرنه خدایی نکرده اون رگ ها بر اثر فشار پاره میشه و خونریزی میکنه .

خواهش میکنم عزیزم. امیدتون به خدا

سلام رویا جان 

بسم الله الرحمن الرحیم
هرروز یک تا دو عدد کدو خورشتی در غذا و بصورت خام
اگر همراه غذا سالاد شیرازی درست کردن بدون نمک باشه با آبغوره (بی نمک و جوشیده نشده) باشه و همراه خیار کدو خورشتی هم خرد کنن
مصرف میوه های آبدار مثل هندوانه . هندوانه زرد
عصرانه ۷ عدد زغال اخته بدون نمک
هرروز ۵ تا عناب و یک ق چای خوری سر صاف زرشک توی نصف لیوان اب جوش بزاره بمدت نیم ساعت بعد صاف کنه عناب هارو فشار بده عصارش خارج بشه و میل کنه (بیشتر از ۱۴ روز مصرف نشه)( اگر باز هم بعد ۱۴ روز فشار بالا بود یک هفته دیگه هم بخورن که کلا بشه ۲۱ روز و بعدش مصرف و قطع کنن)
با وعده نهار و شام ۵ عدد برگه کاهو
کاهش جدی نمک آویشن دارچین و زنجبیل و ادویه و نعنا و مرزه و رزماری
قطع کامل مصرف خیارشور و شوریجات
شبها زود بخوابه توی گرما نباشه و توی اتاق  گلدان اسطوخدوس بزاره و خونه خنک باشه رنگ لباس حتما ابی و سبز روشن و سفید باشه رنگ دیگه نپوشن بخصوص قرمز و مشکی جای خواب و پتو و روبالشتی و تشک حتما رنگ سفید یا ابی بسیار روشن باشه  
ادرار به هیچ وجه نگه نداره . و هرروز ۵ لیوان اب تمیز بنوشه (اب جوشیده که  خنک شده ) فیلم و سریال غمگین بی بی سی و ... ممنوع . صحبت گذشته ممنوع . بازی فکری پازل و کتاب داستان مثبت بخونه بازی فکری که آرام باشه انجام بده .به هیچ وجه عجله نکنه کارهای سرعتی انجام نده پله پایین بالا نره
حفظ آرامش و معنویات
همه چیزو رها کنه و به خدا بسپاره
باهاش تمرین کن بگو اینهمه سال غصه خورده هیچی عوض نشده دیگه بیخیال
بیاد همه چیزو همه فکر هارو رها کنه نفس عمیق بکشه همرو بده دست خدا ...

حتما هرشب با دستگاه فشارشون چک بشه
به محض اینکه فشارشون دیگه بالا نبود به پزشک مراجعه کنن تا دوز قرص کاهش بده
میتونه تا همیشه ۵ تا کاهو و کدو خورشتی هرروز یک تا دو عدد مصرف کنه میتونه مثل خیار خام میل کنه   تا دیگه فشارش بالا نره .
این نسخه قطعا فشارش و کاهش میده پس حواست باشه به محض کاهش فشار به دکتر مراجعه کنه که دُز قرص کم کنه که دوراز جونش دچار افت شدید فشار نشه ...
و هرشب قبل خواب = صلوات + ۵ آیه اول سوره یس  و با آرامش بخونه خیلی شمرده شمرده و با عشق و آرامش بخونه +صلوات برای سلامتی امام زمان عجل الله

سلام رویا جان  بسم الله الرحمن الرحیم هرروز یک تا دو عدد کدو خورشتی در غذا و بصورت خام اگر همر ...

این دستور رو یکی از بچه های سایت میخواست برات بفرسته مشکلی پیش امده 

برام فرستاد تا تقدیم شما کنم گلم 

حتنا حتما انجام بده لطفا

این دستور رو یکی از بچه های سایت میخواست برات بفرسته مشکلی پیش امده  برام فرستاد تا تقدیم شما ...

قربونت عزیزم  واقعا دستت درد نکنه که زحمت کشیدی راهنمایی کردی 😘😘😘یه سوال دارم اگه اطلاع داری سیاه دانه چی خیلی ها میگن خوبه 

قربونت عزیزم  واقعا دستت درد نکنه که زحمت کشیدی راهنمایی کردی 😘😘😘یه سوال دارم اگه اطلاع داری ...

سلام عزیزم بگو سیاه دانه حتما باید بکوبه و حتما حتما با عسل شب ها مصرف بشه که بیشتر برای فشار و گرفتگی عروق و التهاب عروق مغزی قلبی و عفونت خوبه و باعث تقویت بدن و اعصاب و بهبود خلق میشه باید  شبها سیاهدانه مثلا ۲۱ عدد بکوبونه خیلی سریع که هوا نکشه با یک ق سر صاف عسل قاطی کنه و میل کنه
اما برای کاهش فشار همون دستورات اولی بیشتر جوابگو هستن

2801