2777
2789

مامانم هم همیم مشکل داشت حتی بردمش اکو براقلبش یه دونه رگ گرفتگی داشت اما مشکل اصلیش فشارخونش بوده الان دارو داده بهترشده البته اولش همینطور ک میگی سرگیجه شدید داشت وقتی دارو مصرف میکرد دوباربردمش گف دارو روتحمل نمیکنه مث همون دارو داد اما بادوز پایین الان منظم مصرف میکنه خوبه اسم داروی فشارش چیه ؟

پدر و مادر منم فشار خون داشتن

متاسفانه برا اونا زده به قلبشون

باید محیط خونه امن باشه

فشار عصبی براشون سمه

مامان و بابای من از زمان ازدواج من و برادرم که جفتمون گیر آدمای عقده ای افتادیم اینطور شدن

بابام تو عقد برادرم دچار حمله قلبی شد

مامانم هم همین چند هفته پیش 

با هر عصبی شدن متاسفانه بخشی از قلبشون صدمه می بینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر و مادر منم فشار خون داشتن متاسفانه برا اونا زده به قلبشون باید محیط خونه امن باشه فشار عصبی ب ...

دقیقا با هر عصبانیت حالشون بدتر میشه متاسفانه مال مادر من زده به مغزش قلب رو چند بار رفته گفتن مشکلی نداره کاش زودتر متوجه میشدیم ما فکر میکردیم مشگل قلبش هست که تند تند میزنه ولی نگو زده به مغزش ما هم خبر نداشتیم دیر متوجه شدیم همش هم بخاطر داداشم هست اونقدر که حرص جوش خورد سرش 

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
مامانم هم همیم مشکل داشت حتی بردمش اکو براقلبش یه دونه رگ گرفتگی داشت اما مشکل اصلیش فشارخونش بوده ا ...

والزومیکس ۸۰

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

استارتر  

مادر منم فشار خون داره

نمک ، غذاهای چرب ، فست فود ، دوغ ، کشک، سمنو از این چیزا مادرت نباید بخوره

آفتاب نباید بهش بخوره مثل ظهر تابستون بره بیرون 

رژیم  غذایی داشته باشه پیاده روی آهسته حتما بره

روغ کنجد ، زیتون استفاده کنید 

از همه مهمتر استرس و آرامشه این خیلی مهمه

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷

واااای یاد مامان خودم افتااااادمممم همه این دوران گذروندیممممم

گفتن قلبشه رفتیم دکتر قلب گفتن چیزی نی

رفتم مغزو اعصاب خدا خیرش بدهههه ایشالا

دکتر کوروش قره گوزلی تهران بلوار کشاورز 

نوار گرفت گفت رگای مغزشه 

۳ تا قرص ریز داد

اومدیم خونهههه فرداش خوبببببب شد انقد حالش خوب شد دیگ خونه بند نبود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم خداروشکر قلبش رو چندین بار دکتر چک کرده مشکلی نداره 

خدا رو شُکر. ولی مصرف نمک رو باید خیلی محدود کنین نمک برای فشار خون بالا ضرر داره.
چربی هم چربیهای روغن نباتی اینا باعث ضرر برای قلب و گرفتگی رگهای قلب میشه. سعی کنین روغن زیتون یا روغن کنجد که مطمئن باشین سالم و طبیعیه مصرف کنین به جای روغن نباتی.
از استرس و اخبار بد دورشون کنین. بهشون امید بدین روحیه بدین کنارشون باشین. جاهایی که خوشحالشون میکنه برید و با آدمهایی که بهشون حس خوب و آرامش میدن رفت و آمد کنین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
خدا رو شُکر. ولی مصرف نمک رو باید خیلی محدود کنین نمک برای فشار خون بالا ضرر داره. چربی هم چربیهای ر ...

من که خیلی توصیه میکنم نمک و چیز های مضر نخوره هر روز که کنارش نیستم مراقبش باشم یه داداش ۱۰ ساله دارم خیلی شیطون و اذیت کن هست اون هم زیاد باعث عصبانیت مادرم میشه اگه داداشم بزرگ تر بود یا بچه آرومی یود فکر میکنم مادرم تا این حد بیماریش پیشرفت نمی کرد هم  اون هم داداش بزرگم خیلی اذیتش کردن بیچاره زد

واااای یاد مامان خودم افتااااادمممم همه این دوران گذروندیممممم گفتن قلبشه رفتیم دکتر قلب گفتن چیزی ...

انشالله که مادرتون تنش سلامت باشه خداروشکر که مادر شما زود خوب شده متاسفانه مادر من انگار حالش خیلی بدتره دیر متوجه شده انگار صدمه زده به رگ های مغزش 

اینه ک باعث سرگیجه ش وسردردیش میشه دوزش خیلی بالاس ببرش دکتر داروشو عوض کنه این مال فشارخون شدید&nbs ...

عزیزم متاسفانه مادرم فشار خون شدید داره دیگه یه بار دکتر قرصش رو عوض کرد فایده نمیکرد زیاد بعدش مجبور شد دوباره همین قرص رو بنویسه اینجوری که مشخصه مادرم دیر متوجه شده فشار خون باعث صدمه به رگ های مغزش شده اونقدر ناراحتم و نگران که‌ نگم

من که خیلی توصیه میکنم نمک و چیز های مضر نخوره هر روز که کنارش نیستم مراقبش باشم یه داداش ۱۰ ساله دا ...

با مشاور 1480 هم تماس بگیرین.
مهمتر اینکه با خدا و امام زمان صحبت و درددل کنین که بهترین پناهگاه خدا و اهل بیت هستن.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
عزیزم متاسفانه مادرم فشار خون شدید داره دیگه یه بار دکتر قرصش رو عوض کرد فایده نمیکرد زیاد بعدش مجبو ...

الهی 

بیماری فشارخون بیشتر ب ناراحتی بستگی داره تادرمان سعی کن نزار خبرای نارحت کننده بهش برسه همیشه خبرای خوب بهش بده شادباشه مطنئنا بیشتر ازدارو ایطور جواب میده 

الهی  بیماری فشارخون بیشتر ب ناراحتی بستگی داره تادرمان سعی کن نزار خبرای نارحت کننده بهش برسه ...

عزیزم شما در مورد این قرص اطلاعی داری درسته که میگن سرطان زا هست؟

2801