2733
عنوان

تحقیقات اطلاعات برای ازدواج ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 126 پست
فقط یه گروه مختلط دارم چت خاصیم نداشتم تو تله  پاکش کنم؟ مرسی که گفتین  اره به نام پدرم ...

آره پاکش کن 

🙏❤️

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این مسخره بازیا چیه  کسی که اطلاعاتی باشه نیم کثقال کغز نداره قایم کنه یعنی؟  اینجوریام ...

بخش اداری ساده است حتما نپرسیدم وگرنه هر ادمیو که راه نمیدن ایشونم خیلی ادم موجهی هستن 

البته من احتمالا به خاطر شرایط شغلیشون ترید دارم حتی اگه تایید بشم تو تحقیقات که چکار کنم برای اشنایی و اینا 💔

شرایط سختیه 

نه خبری نیست دنبال این چیزا نبودم کلا همیشه علی بی غم بودم واسه خودم فقط پستای طنز 😂

خب پس خوبه 😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
یه خواستگار من داشتم روز خواستگاری به من گفت بین خودمون بمونه من اطلاعاتیم حتی خانوادمم نمیدونن.&nbs ...

واااای خداا😂😂😂😂

فک نکنم این اینجور بشه وگرنه تشنج میکنم 

نه این جدا اونجا کار میکنه ولی فکر کنم بخش اداری باشه ساده وگرنه مامورای اصلی و حساسش که اینقدر راحت بقیه اِطلاع  ندارن از شغلش به قول شما حتی خانواده

اره دیگه طرف اونجا کار میکنه میخوان برای همین تحقیق کنن بعد میخواستم بدونم راجب چیاست  دورم خب ...

ببین اینجوری نیستش که بابیان دونه به دونه پیامهات رو بخونن.مثلا پروفایل هایی که توی اپلیکیشن ها گذاشتی رو میبینن.اینکه با ضدانقلاب وپیج هاشون ارنباطی داری یانه.

نگران نباش.خداروشکرکه پرونده اعمالت پاکه🤣😂😂😂

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲
موضوع تاپیک چی هست پس،؟؟؟؟

ببین خاستگار اطلاعاتی هست 

اول باید اداره تایید کنه منو خانوادم رو بعد اقدام کنن اونا

الان میخوام بدونم راجب چیاست کلا 

کاری ندارم ولی کنجکاوم بعد اینکه گفتن به حجاب حساسن

بخش اداری ساده است حتما نپرسیدم وگرنه هر ادمیو که راه نمیدن ایشونم خیلی ادم موجهی هستن  البته ...

فکرکنم توی بخش اداریش کارمیکنه که بهت گفته شغلش رو.

اگه ادم خوبیه ردش نکن.شغلش هم که خوبه

دقیقا همینطوره توی قانون وزارت اطلاعات اینه که اگر کسی متوجه شغلش بشه اخراجش میکنن از سازمان . گوگل ...

مرسی گلم 

والا منم متعجبم ولی ایشونو کلا اکثرا اطلاع دارن از شغلشون فکر کنم بخش اداری ساده کار کنن وگرنه بله قانونشون همینه منم متعجبم ولی رومم نشد بپرسم راجبش 

ببین خاستگار اطلاعاتی هست  اول باید اداره تایید کنه منو خانوادم رو بعد اقدام کنن اونا الان می ...

حجاب که چادر منظورشون نیست

همینکه مانتو شلوار موجه بپوشی وشالت رو روی سرت بندازی،اوکیه

مرسی گلم  والا منم متعجبم ولی ایشونو کلا اکثرا اطلاع دارن از شغلشون فکر کنم بخش اداری ساده کار ...

احتمال زیادمحل کار بابات هم برن،

کجا باهم دیگه آشناشدین؟

از اقوام هستن من اصلا جز سلامو اینا تا حالا باهاش حرفم نزدمه 🚶‍♀️😂

چندبارم بیشتر ندیدمش 

کسیو واسطه کردن اول بعد ما گفتیم صحبت کنیم اول که گفتن انگاری اداره باید تایید کنه و دیروزم تماس گرفت همون واسطه کهوانگاری این هفته شروع کردن برای تحقیق

2706