2733
عنوان

تحقیقات اطلاعات برای ازدواج ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 126 پست
خب مگه بسیجی نمیتونه اطلاعاتی باشه  نباید  میگفت  چه ادم ساده و صادقی بوده که تو جل ...

فیلم گاندو رو دیدی؟ 

اونایی که دنبال مایکل هاشمیان بودن، اونا اطلاعاتی بودن 

نه یه بسیجی که یه لباس بسیجی میپوشه یه تفنگ دستش میگیره حس قدرت میگیره 😁✌️

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فیلم گاندو رو دیدی؟  اونایی که دنبال مایکل هاشمیان بودن، اونا اطلاعاتی بودن  نه یه بسیجی ...

خب چه ربطی داره 

طرف بسیجی باشه اطلاعاتیم باشه 

کلا اطلاعاتیا همشون بسیجین😐😂 

نمیدونم چی و میگی تو 

مگه توقع داری همشون مث محمد گاندو باشن؟😂😂😂

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
فیلم گاندو رو دیدی؟  اونایی که دنبال مایکل هاشمیان بودن، اونا اطلاعاتی بودن  نه یه بسیجی ...

بعد اصلا بسیجی معمولی تفنگ نداره 

مگه استخدام سپاه و ارتش و اینا باشه 

تفنگ و از کجا اوردی

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
والا چیزایی که اسی میگه برا تعیین رهبر بعدیه ، سپاه دیگه انقدرم جزئی نیست😂😂😂

حاجی از بس بهم گفتن منم گفتم حتما ریز پیزو درمیارن 😂😂🚶‍♀️

رومم نمیشه دقیق بپرسم چیو تحقیق میکنن بعد میگن چته که مثلا نگرانی نمیدونن ادم مثلا اذیتو معذبه خو

حاجی از بس بهم گفتن منم گفتم حتما ریز پیزو درمیارن 😂😂🚶‍♀️ رومم نمیشه دقیق بپرسم چیو تحقیق میکنن ...

کجا باهم دیگه آشناشدین؟

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲
مرسی قشنگم که توضیح دادین ❤️🫂 اره بد نوشته بودم دوستان اشتباه یه چیز دیگه برداشت کرده بودن😂💔

عزیزی❤️ امیدوارم هر چی به صلاحته همون بشه 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

خب اون بسیجی که اطلاعاتی باشه اسمش مخبره 

حالا شما به اونم میگید اطلاعاتی دیگه خودتون میدونید 

بعد اصلا بسیجی معمولی تفنگ نداره  مگه استخدام سپاه و ارتش و اینا باشه  تفنگ و از کجا اور ...

بیخیال ولش کن ✌️

اره🤣🤣🤣 فکرکرم خواستگارش،وزارت اطلاعات کار میکنه میخوان درباره استارتر تحقیق کنن🤣

اره دیگه طرف اونجا کار میکنه میخوان برای همین تحقیق کنن بعد میخواستم بدونم راجب چیاست 

دورم خبریم نیست اما یکم میگم ادم معذبه دیگه بعد چادریم نیستم فک کنم گیر بدن

شما اطلاعی دارین راجب این موضوع و روند تحقیقشون؟

آره بخاطر شغلشه باید رعایت کنی  وقتی کاری نکردی خیالت راحت  چت کردن با دوستاتو کنترل نمی ...

فقط یه گروه مختلط دارم چت خاصیم نداشتم تو تله 

پاکش کنم؟

مرسی که گفتین 

اره به نام پدرمه برای همین با تردید البته تاپیک زدم پرسیدم  😂🚶‍♀️

من چیزی نمیدونم فقط پست های سیاسی مثلا تو اینستا لایک نکرده باشی و اینچیزا هم مهمه به نظرم

نه خبری نیست دنبال این چیزا نبودم کلا همیشه علی بی غم بودم واسه خودم فقط پستای طنز 😂

2706