2733
حلقه دارم ولی ازاین رینگیاست توچشم نیست خب اونم تقصیراتی داره  یک اصلا نذاشت ی تایمی بگذره ای ...

دیگه اینا بهانه و توجیهه.خودتم میدونی.نمیدونم شرایطت خیلی سخته.بنظرم برو پیش مشاور ببین راهی جلو پات میذاره.چون میدونم اذیت میشی تو این شرایط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه اینا بهانه و توجیهه.خودتم میدونی.نمیدونم شرایطت خیلی سخته.بنظرم برو پیش مشاور ببین راهی جلو پات ...

بهونه نیست واقعیته وقتی تامن میرفتم وارداون مسائل میشد منم نمیتونستم درست بشناسمش 

آره ولی اونموقع ۲۰سالم بودالان بااون موقع کلی معیارام فرق کرده چیزایی اونموقع فکرمیکردم باچیزایی ک ا ...

بخاطر همین تغییر شخصیته که میدن زیر ۲۵،۲۶ ازدواج اشتباهه!!

بهونه نیست واقعیته وقتی تامن میرفتم وارداون مسائل میشد منم نمیتونستم درست بشناسمش 

اون مسائل اینم یکساعت فوقش .بقبه ش چی.یعنی باهم بیرون نمیرفتین؟رفتارش رو نمیدیدی؟الان میگی از اندامش بدت میاد.دیگه اندامش رو که میدیدی

این اختلال شماست همسرتون گناهی نداره ضمن اینکه زن و شوهر باید باهم پیشرفت کنن و همیشه دست همو بگیرن ...

اصلا فرض کنید ایراد ه خانومه، همسرشم مظلوم واقع شده، اگه وقتی دلش با شوهرش به هر دلیل نیست به زور قانون و اینا بخواد بمونه بیشتر در حق اون مرد ظلم نمیشه؟!

اون مسائل اینم یکساعت فوقش .بقبه ش چی.یعنی باهم بیرون نمیرفتین؟رفتارش رو نمیدیدی؟الان میگی از اندامش ...

مگ من چقد میدیدنش نیم ساعت 

من اونموقع خیلی اسکل بودم غذاب وجدان داشتم فکرمیکردم ک دیگ باید باهاش ازدواج کنم

اصلا فرض کنید ایراد ه خانومه، همسرشم مظلوم واقع شده، اگه وقتی دلش با شوهرش به هر دلیل نیست به زور قا ...

والا من تا محضرشم رفتم قانون خیلی حامی خانم هاست و هیچ زوری وجود نداره عسر و حرج برای همین وقت هاست

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706