2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره ولی اونموقع ۲۰سالم بودالان بااون موقع کلی معیارام فرق کرده چیزایی اونموقع فکرمیکردم باچیزایی ک ا ...

متاهلی ؟میخوای جدا بشی ؟

اگر بخ این موارد دادگاه بخواد حکم طلاق بده هفتاد درصد ازدواج‌ها به طلاق میرسه 

تازه بعدش هم خانوم پشیمون میشه

فکرشو بکن شوهرت این حرفا رو میزد و میخواست بخاطر این چیزا طلاقت بده.تو قبول میکردی؟

خب الان میبینم اصلا تایپم نیست اونموقع برام اندامو اینااهمیتی نداشت ولی الان اون بدن لاغرشو میبینم حالم بهم میخوره🙄

یااینکه اونموقع بااینکه دیپلمه مشکلی نداشتم ولی الان ی شوهرتحصیلکرده دلم میخواد

نمیدونم اوناشودیگ ولی الان اصلاب دلم نیست اونموقع بچه بودم 

دلیل خوبی نگفتی

چرا؟الان خود من انقدر اذیتم کردن و الکی وعده دروغ دادن بهم چه شوهرم چه خانوادش که دیگه حتی حسی ندارم بخام باهاش حرف بزنم چه برسه زندگیمو ادامه بدم باهاش اما الان برم دادخواست طلاق بدم دادگاه دلایلمو قبول نمیکنه

خب الان میبینم اصلا تایپم نیست اونموقع برام اندامو اینااهمیتی نداشت ولی الان اون بدن لاغرشو میبینم ح ...

برا همینه میگن تو سن کم ازدواج نکنید.موقعیت شما خیلی موقعیت خطرناکیه.متاسفانه دوست ندارم و نمیخوام علتش رو بگم

برا همینه میگن تو سن کم ازدواج نکنید.موقعیت شما خیلی موقعیت خطرناکیه.متاسفانه دوست ندارم و نمیخوام ع ...

راه حلش چیه 

خودم ک واقعا مث چی پشیمونم ک اینقدزودازدواج کردم بلافاصله بعدمدرسه ی دخترنادون ک هیچی نمیدونست

پس عزیزم قدر عشقشو بدون. این چیز کمی نیست

خب من خوبم هم کلی ب خودم میرسم هم خوش اندامم هم خوشگلم ولی اون هیچ جذدبیتی نداره ظاهری منظورمه

خیلیا منومیخواستن ولی خب من نمیدونم چرااینقدرعجله کردم 

2706