2733
خدا نکنه گلم...بدتر از همش نابود شدن اعتماد بنفسمه. روزی هزار بار میگم چرا بهم خیانت کرد کجا کم بودم ...

عزیزم میدونی مردا چرا خیانت میکنن؟ 

مردا به زنی که ازشون پایین تر باشه خیانت نمی کنن 

اگه توجه کنی همیشه به زنایی خیانت میشه که خوشگلن 

کاملن 

چون مردا حس ناکافی بودن می کنن میرن پی لیاقت خودشون 

پس خودتو مقصر ندون یا فک نکن تو چیزی کم داشتی 

مسئله اینه تو از سرشم زیادی بودی 

متاسفانه مردا هم عرضه و لیاقت بودن کنار زنی بهتر از خودشونو ندارن

‏دلم واسه روزایی که خیلی زود آدمارو باور میکردم تنگ شده الان خودشون رو بندازن زیر قطار بازم میگم فیلمشونه ... ......هرگز به جایی که از رنج آن گریخته ای، باز نگرد........

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم میدونی مردا چرا خیانت میکنن؟ مردا به زنی که ازشون پایین تر باشه خیانت نمی کنن اگه توجه کنی همی ...

خیلیا این حرفو بهم میزنن. اما همش یه حس بد ناکافی بودن دارم که عین خوره از درون نابودم کرده

من 18 کیلو وزن کم کردم بخاطر مشکلات روحی و‌افسردگی... این مدت هربار اون نامرد رو دیدم با تمسخر بهم گفته یه نگاه تو آینه به قیافه خودت بنداز...

و هر بار من خورد تر شدم

خیلیا این حرفو بهم میزنن. اما همش یه حس بد ناکافی بودن دارم که عین خوره از درون نابودم کردهمن 18 کیل ...

خاک تو سرش واقعا چقدر عوضی و بی لیاقته اخه 😐😐 

عزیزمم حیف تو نیستتتت؟ 

تو رو خدااا به خودت بیا 

تو اراده کنی هزار نفر بهتر از شوهرت عاشقت میشن 

بیخودی خودتو غرق نکن تو این فکر و خیال بیهوده . عذاب نده خودتو 

قشنگ به خودت برس 

یاعلی بگو بلند شو و انقدر موفق شو تا هرکی که از زمین خوردنت خوشحال شده قشنک تا فیهاخالدونش بسوزه

‏دلم واسه روزایی که خیلی زود آدمارو باور میکردم تنگ شده الان خودشون رو بندازن زیر قطار بازم میگم فیلمشونه ... ......هرگز به جایی که از رنج آن گریخته ای، باز نگرد........
خاک تو سرش واقعا چقدر عوضی و بی لیاقته اخه 😐😐 عزیزمم حیف تو نیستتتت؟ تو رو خدااا به خودت بیا تو ار ...

حالا فکر کردی چه تحفه ایه؟ یه ذره فقط هیکل ورزشکاری داره. به شدت بچه ننه، از مال دنیا صفر... فقط یه حقوق 25 تومنی داره که اونم روزی هزار بار تو سرم میکوبید که من میرم سر کار پول در میارم... خسیس، خونواده سمی و دخالت گر و‌کنترلگر. به حدی سمی هستن، 10 سال پیشم باعث شدن یه زن دیگه طلاق داده...

فقط نمیدونم این‌همه اعتماد بنفس و از کجا میاره

حالا فکر کردی چه تحفه ایه؟ یه ذره فقط هیکل ورزشکاری داره. به شدت بچه ننه، از مال دنیا صفر... فقط یه ...

از خانواده سمیش دیگه 

به خدا همین که از دست این بشر راحت شدی باید بشینی خداروشکر کنی باور کن کسی که برده تویی شک نکن 

از خانواده سمیش دیگه به خدا همین که از دست این بشر راحت شدی باید بشینی خداروشکر کنی باور کن کسی که ب ...

نوشتی که هرگز به جایی که از رنج آن گریخته ای باز نکرد...

من دقیقا توی رنج مطلق بودم. عذاب و شکنجه بود اون چند ماه آخر زندگیم. دعوا کتک کاری توهین تحقیر... نه فقط خودش... تمام خانوادش... با بچه م زجرم میدادن. 8 ماهش بود، ازم دزدینش . روزی صد بار میمردم و زنده میشدم. عین دیونه ها لباسا و‌اساب بازیاشو بغل میکردم و بو میکردم و ضجه میزدم. هنوزم یاداوریش شکنجه میده روحمو

نوشتی که هرگز به جایی که از رنج آن گریخته ای باز نکرد...من دقیقا توی رنج مطلق بودم. عذاب و شکنجه بود ...

الهیی 🥲🫂 

خداروشکر که از اون زندگی بیرون اومدی عزیزم 

اصلا چرا باید غصه بخوری اخه 

نگا تو رو خدا اون زندگی خوب بود یا الان ؟ 

ادما حتی بین بد و بدتر هم بد رو انتخاب می کنن 

خودتو الکی زجر نده 

حتی نماز شکرم بخون به نظرم که تونستی از دستشون خلاص بشی به خدا 

خدا دوست داشته که نجاتت داده باور کن

الهیی 🥲🫂 خداروشکر که از اون زندگی بیرون اومدی عزیزم اصلا چرا باید غصه بخوری اخه نگا تو رو خدا اون ...

همه همینو بهم میگن. خودمم می‌دونم طرفم یه مشت بی لیاقت وحشی بودن که حتی 1 دقیقه بهشون خدمت کردن، حرام بود. اگه بشینم برات تعریف کنم بلاهایی که سرم آوردن و نیرنگایی که مادرش واسم ترتیب میداد، تا صبح طول می‌کشه.

اما گیر بچه م هستم. تحمل دوریشو ندارم حتی 1 دقیقه . تا 7 سالگی پیشمه

همه همینو بهم میگن. خودمم می‌دونم طرفم یه مشت بی لیاقت وحشی بودن که حتی 1 دقیقه بهشون خدمت کردن، حرا ...

تا هفت سالگیش استفاده کن 

از کجا میدونی چی پیش میاد 

اصلا کی از فرداش خبر داره اخه؟ 

خدارو چه دیدی شاید اومد حضانتشو داد بهت 

از خدا ناامید نشو و همه چیز بسپر بهش 

به خدا انقدر قشنک برات می چینه خودت اخرش میمونی که چطوری همه چی حل شد 

بد به دلت راه نده 

خدا کنارته و حواسش هم بهت هست 

تو فقط بهش اعتماد کن و مسیر رو به جلوتو طی کن 

تا هفت سالگیش استفاده کن از کجا میدونی چی پیش میاد اصلا کی از فرداش خبر داره اخه؟ خدارو چه دیدی شاید ...

انشاالله عزیزم.

توکلم به خداست. الان یکمی بهتر شدم خداروشکر.‌اون اوایل به شدت ناامید و افسرده بودم. 

ممنونم فداتشم بخاطر حرفای خوب و امید دهنده ت ♥️🌹😘

2706