2733
راه حلش چیه  خودم ک واقعا مث چی پشیمونم ک اینقدزودازدواج کردم بلافاصله بعدمدرسه ی دخترنادون ک ...

من دوستی داشتم دقیقا مثل تو بود.خوشگل بود خواستگارزیاد داشت بعد دبیرستان بااینکه درسش خوب بود شوهرکرد دانشگاه نرفت.تو متاهلی خیلی بهش پیشنهاد میدادن و متاسفانه با وجود یه دختر به شوهرش خیانت کرد ولی وقتی فهمید پسره فقط بخاطر چی میخوادش پشیمون شد اما انگار خوشش اومده بود بازم با یه پسر دیگه در حد حرف زدن و شماره گرفتن رابطه داشت.حرفاش دقیقا مثل تو بود میگفت چرا نرفتم دانشگاه چرا شوهر کردم زود.نیتونستم تو دانشگاه با یه تحصیلکرده ازدواج کنم و ازین حرفا.من دیدم همش چشمش دنبال این و اونه دیگه باهاش قطع رابطه کردم.امیدوارم آدم شده باشه.فقط بگم بچسب به زندگیت.دنبال چیزای واهی نرو.خیلیها آرزوشونه شوهرشون بخوادشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من همیشه میگفتم این دختر پسرایی که زود ازدواج میکنن بعدا پشیمون نمیشن

آخه حتی اندام و چهره ی آدمام از ۲۰ یا ۲۵ سالگی به بعد جا افتاده و زیباس چه برسه به شخصیت موقعیت اجتماعی و شغلی و مالی 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
من همیشه میگفتم این دختر پسرایی که زود ازدواج میکنن بعدا پشیمون نمیشن آخه حتی اندام و چهره ی آدمام ...

خب الان من چیکارکنم 

من الانم این شوهرا هیچ جوره قبول نمیکنه میگ درحدددمن نیست😭

خب من خوبم هم کلی ب خودم میرسم هم خوش اندامم هم خوشگلم ولی اون هیچ جذدبیتی نداره ظاهری منظورمه خیلی ...

این که مرد جذابیت ظاهری نداشته باشه که به نفع زندگی مشترکه ولی خوب قطعا جذابیت های باطنی داشته که زنش شدی و تا الان کنارش موندی. مهم هم همین جذابیت باطنی که ظاهرا برای شما عادی شده و دیگه به چشم نمیاد.

خب الان من چیکارکنم  من الانم این شوهرا هیچ جوره قبول نمیکنه میگ درحدددمن نیست😭

باید بری مشاوره البته بری درخواست طلاق بدی مشکلتو بگی خودشون میفرستنتون مشاوره بفهمن اصل مشکلتون چیه 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
خب الان من چیکارکنم  من الانم این شوهرا هیچ جوره قبول نمیکنه میگ درحدددمن نیست😭

متاسفانه الان هم نگاهت به زندگی مشترک بلوغ لازم رو نداره. شک کن که چندسال دیگه از نظر الانت پشیمون میشی

من دوستی داشتم دقیقا مثل تو بود.خوشگل بود خواستگارزیاد داشت بعد دبیرستان بااینکه درسش خوب بود شوهرکر ...

من اینقدالان پیشنهادادارم ک دوستای مجردم یک دهمشم ندارن 

من دانشجوام وهمکلاسیا نمیدونن ک متاهلم ن اینک بخوام پنهان کنم ارتباطی نداشتیم واینک بهم نمیخوره متاهلم همه فکرمیکنن مجردم ولی من اومدم استارت جوونی شوهرکردم 

وحالا ک رفتم توجامعهو دیدم چی ب چیه خودمو لعنت میکنم ک چقد من اوسکول و کم توقع بودم آخه مگ چ مشکلی داشتم دخترایی ک حالا چ ازنظر زیبایی چ خانواده چ اخلاقی پایین تربودن شوهرای خوشگل خوشتیپ تحصیلکرده باوجه اونوقت من روم نمیشه شوهرمو جایی معرفی کنم خانوادمم ب شدت ازادل مخالف بودن ولی من دچارمشکلات روحی بعدکنکوربودم وهرروز ب خودم میگم ای کاش ب زور جلوی منو میگرفتن ک گندنزنم ب زندگیم

این که مرد جذابیت ظاهری نداشته باشه که به نفع زندگی مشترکه ولی خوب قطعا جذابیت های باطنی داشته که زن ...

ولی من الان برام خیلی مهم شده جذابیتای ظاهریم 

بای روانشناسم ک صحبت کردمو بهش گفتم من ی مرد خوشتیپ میخوام حق دارم داشته باشم آخه خودم خوبم گفت تو این حسو حداقل تاص۵سال دیگ داری

من اینقدالان پیشنهادادارم ک دوستای مجردم یک دهمشم ندارن  من دانشجوام وهمکلاسیا نمیدونن ک متاهل ...

والا چی بگم.یعنی تو حلقه هم دستت نیست که بفهمن متاهلی.حالا هرکی هم شوهر خوشتیپ و تحصیلکرده داشت لزوما خوشبخت نیست.ولی اگر نمیتونی تحمل کنی خوب طلاق تنها راهته.ولی راه اخلاقی نیست.چون شوهر بنده خدات تقصیری نداشته که زندگیش بازیچه بشه

والا چی بگم.یعنی تو حلقه هم دستت نیست که بفهمن متاهلی.حالا هرکی هم شوهر خوشتیپ و تحصیلکرده داشت لزوم ...

حلقه دارم ولی ازاین رینگیاست توچشم نیست

خب اونم تقصیراتی داره 

یک اصلا نذاشت ی تایمی بگذره اینقدبراازدواج عجله کرد ومنوگذاشت توفشار ک نتونستم آشناشم هروقتم براآشنایی رفتم ببینمش فقط واردمسائل *کسی شد و نتوتستیم حرف بزنیم راجب طرزفکرمون راجب آینده واین چیزا

2706