2733
عنوان

برم حموم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 73 پست
خواهرشوهرم از یخچالمون متنفره بس که شبا صدا میده

آدمیزاد به مرور زمان تغییر میکنه یخچال که ...

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نترسید جن با بسم الله الرحمن الرحیم، لا حول ولاقوه الا بالله العلی العظیم و صلوات دور میشن از اون من ...

ببخشید عزیزدلم دیشب از بس حرف جن زدن کم مونده دور از جون شما سکته کنم

من خودم هیچ وقت بهش فکر نمیکنم چون استرس شدید میگیرم

ممنونم بخاطر حرفهاتون عزیزم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
ببخشید عزیزدلم دیشب از بس حرف جن زدن کم مونده دور از جون شما سکته کنم من خودم هیچ وقت بهش فکر نمیکن ...

این حرفارو به خاطرتپن بسپارید و هرقپت ترسیدید باخودتون مرور کنید تک تکش رو 

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
این حرفارو به خاطرتپن بسپارید و هرقپت ترسیدید باخودتون مرور کنید تک تکش رو 

بله بخاطرم سپردم

ببخشید من الان متوجه امضاتون شدم شرمنده اگه بد صحبت کردم

بازم ممنونم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
بله بخاطرم سپردم ببخشید من الان متوجه امضاتون شدم شرمنده اگه بد صحبت کردم بازم ممنونم

🙏🏻