2777
2789
عنوان

فکر میکردم با عشق که ازدواج کنم تا آخر دنیا خوشبختم اما... 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2005 بازدید | 93 پست
داشتم به این فکر میکردم اگه به عشق رسیده بودم الان زندگیم چطوری بود

شاید بهتر بود .. 

واسه منکه خوب تموم نشد 

خودمو لعنت میکنم روزی هزاربار 

ک کاش نمیخاستمش طلاقمو میگرفتم میرفتم پی زندگیم

ی داستان پرتکرار 

متاسفانه برا خیلیا اشناست ،فروکش کردن هیجانات دوران عاشقی،خود ش نبودن یکی از دپنفر تو دپران عاشقی،وابستگی های سمی،رابطه هایی ک هی آلارم میده بهمون ولی هی ادامه میدیم،رابطه هایی ک فک میکنیم ب ازدواج رسیده پس درست بوده ،تلاش نکردن و مراقبت نکردن از عشق بعد رسیدن و...

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖یاخوا کورد هەر بمێنێ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همونطور که همگی میدونید ذاتا مرد ،متنوع بودن تو زندگی رو دوست داره ، همیشه باشد یه چی تو چنته داشته ...

مردی که از وقتی ک میاد تا وقتی ک میره لم داده روی مبل داره اکسپلورشو رفرش میکنه و هرکی میره سمتش پسش میزنه حرفاتو حتی نمیشنوه رو چطور نشونش بدم چی تو چمته دارم اخه 

2799

کاملا با گوشت و خونم درکت میکنم.با تفاوت که من از همون اول بی تفاوت بود و هیچ عشقی و ذوقی بینمون نبود..اجبار بود اجبار

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
مردی که از وقتی ک میاد تا وقتی ک میره لم داده روی مبل داره اکسپلورشو رفرش میکنه و هرکی میره سمتش پسش ...

عزیزم میتونم بپرسم کدوم ماهی هستین هردوتون؟ 

ربطی نداره ها ولی من کنجکاوم

من از قیدت نمیخواهم رهایی

من توام یا تومن؟ خبلی روزا با ذوق براش آرایش کردم لباس خوب پوشیدم اما تا رسید رفت تو گوشی اصلا دیگه ندید کسی تو خونه هست و منم دیگه حتی خجالت میکشم پیشش لباس خوب بپوشم از بس از قیافم و حتی موهام ایراد گرفت دیگه دلم نمیاد موهامو پیشش باز کنم با روسری میشینم کنارش

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 
همونطور که همگی میدونید ذاتا مرد ،متنوع بودن تو زندگی رو دوست داره ، همیشه باشد یه چی تو چنته داشته ...

قبول کن چص شعر میگی 

شما نردا یچیزی باد گرفتین همش میگین تنوع طلبیم ذاتی این تز تنوع طلبی نی از بیشعوری هست 

وگرنه خیلیا هستن ک هزار سال با ی زن عاشقانه زندگی میکنن 

اگه تنوع باسع زنم دوس داره اصا کیه ک نخاد 

تا ب بلوغ نرسیدین ازدواج نکنین ک تنوع طلبیو بهونه کنین

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                

اسی خط خوبی داری با اینکه ماجرات تلخه دلنشین نوشتیش

اسی شاید نیازه من ازت یه تشکر کنم که این تایپیکو زدی منم کسی رو توی زندگیم دارم البته رلیم ولی یه تایمیه قهرم باهاش ولی من هزار برابر اون تلاش کردم حالا به قولی سرش به سنگ خورده و بهم پیام داده

ولی انگار ماجرای زندگیت یه نشونه بود واسه من قراره سرنوشت منو نشون بده چون حس میکنم بعدها این رفتارا رو از خودش نشون بده 

از متن اول تایپیکت اسکرین شات گرفتم که توی خلوت خودم بارها بخونمش و دیگه جوابشو ندم و کات کنم و برم واسه همیشه 

بتزم ازت ممنونم که باعث شدی تکلیف خودمو روشن کنم❤

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
مردی که از وقتی ک میاد تا وقتی ک میره لم داده روی مبل داره اکسپلورشو رفرش میکنه و هرکی میره سمتش پسش ...

در ضمن متنتون خیلی جالب و محرک بود،پیشنهاد میکنم با کمی تغییر ،مخصوصا اولش،براش تو شبکه مجازی یا پیام بفرستید شاید بخودش بیاد 

🧔اقا هستم
در ضمن متنتون خیلی جالب و محرک بود،پیشنهاد میکنم با کمی تغییر ،مخصوصا اولش،براش تو شبکه مجازی یا پیا ...

ایدع خوبی بود

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔